Моя дитина - онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини або підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Моя Дитина – портал успішних мам в Україні!
UA
RU
[artlabel id="119262"]
Відео

Грудне годування на вимогу після року не потрібне: думка спеціаліста

Old date:
Current date: 2022.12.04
New date: 2016.10.28
0
Годування груддю на вимогу дійсно оптимальне рішення для мами та малюка, особливо у перші місяці після народження дитини

Годування груддю на вимогу дійсно оптимальне рішення для мами та малюка, особливо у перші місяці після народження дитини. Проте чим він стає старшим, тим простіше привчити малюка до гнучкого режиму, і пояснити, що груди належать мамі, а не йому. Завдяки цьому можна уникнути проблем у майбутньому, коли дитина старша за рік вимагає її годувати, наприклад, у громадському місці. Як упоратися проблемою розповідає Ніна Зайченко, консультант із грудного вигодовування.

мама втомилася, мама після пологів, фітнес з дитиною, новонароджений, після пологового будинку,

Burda Media

Сучасні тенденції такі – годувати грудьми малюка потрібно якнайдовше. З цим ніхто не сперечається, проте тут є нюанси. Годування на вимогу, як з'ясувалося, також дуже правильне рішення, воно більш фізіологічне для малюка і сприяє збільшенню лактації. Крім того, перші 6 місяців при такому режимі, з обов'язковим нічним годуванням, у мами не відбувається овуляція, тобто це така своєрідна природна контрацепція.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Як збільшити лактацію: що і скільки пити мамі, що годує

Не маємо часу читати статтю зараз? Ми надішлемо на вашу пошту!

Однак, чим старша стає дитина, тим простіше вона сприймає годування по годинниках, у гнучкій формі, звичайно. Особливо це стосується дітей старше 6 місяців, у яких, як правило, органи травлення та система ферментів вже готові до переробки іншої їжі, крім маминого молока. Рекомендації ВООЗ щодо грудного вигодовування до 2-річного віку мають на увазі те, що малюк їсть мамине молочко все рідше, а основне його харчування має становити доросла їжа.


Нерідко трапляється так, що малюк, який вже повинен їсти прикорм, відмовляється від нього, або їсть занадто малу кількість, вибираючи мамині груди. Проблема, як правило, в тому, що мама сама не готова до сепарації і підсвідомо заохочує таку поведінку малюка. Важливо розуміти, що дитині після року зовсім недостатньо одного маминого молока для повноцінного зростання та розвитку. Адже малюк вже навчився активно рухатися – повзати і ходити, йому потрібна енергія для розвитку м'язів та мозку, більше білка, вітамінів мінералів, а забезпечити все це може лише повноцінний прикорм. Годування на вимогу, якщо воно збереглося після року, заважає сепарації малюка та надає йому ведмежу послугу.

Рекомендації Ніни Зайченко:

  1. Намагайтеся годувати дитину приблизно в той же час, не жорстко, з відступами, але максимально наближено. Після 6 місяців малюк поступово звикне і проситиме їсти у спритний час - від цього всім стане простіше і малюкові навіть. Якщо ви знаходитесь з дитиною 24 години на добу, після 6 місяців саме час привчати її і себе до того, що вона може перебувати без вас якийсь час. Для початку, визначте день тижня та час, коли ви підете з дому, залишивши малюка на чоловіка, бабусю, сестру. Використовуйте цей час з користю – сходіть у кіно, перукарню, купіть нову сукню. В ідеалі, той, хто залишиться з малюком, може його погодувати тим прикормом, який ви вже ввели.
  2. Поступово подібні відлучки робіть частіше – 2-3 рази на тиждень. Таким чином малюк звикне, що він може існувати якийсь час і без мами. При цьому він не залишиться голодним.
  3. Після року, домовтеся з малюком про те, що годувати його грудьми будете тільки в певному місці, а потім - тільки в певний час. Так маленька людина вчиться розуміти, що рішення про годівлю приймає мати, а не вона.

Більше порад та рекомендацій дивіться на відео Ніни Зайченко

Джерело: YouTube, автор Ніна Зайченко — все про грудне вигодовування

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
Коліки у немовляти і харчування мами, що годує: радить фахівець
Грудне годування: які ліки можна приймати мамі

 

 

 

ВВи чекаєте малюка і хочете, щоб він народився здоровим, а потім ріс міцним і щасливим? Ми допоможемо вам досягти цієї мети! Запрошуємо всіх майбутніх мам та тат на зустріч #мамаклуб від журналу «Моя дитина». Приходьте до нас, якщо хочете дізнатися, як налагодити грудне вигодовування, а потім годувати грудьми довго та із задоволенням!

немовлят на грудному вигодовуванні, вирішуємо проблеми при грудному вигодовуванні, мамаклуб

3

Харизматичний спікер, молочний блогер Ніна Зайченко розповість вам, все, що потрібно знати про годування груддю, причому зробить це так, що ви не забудете цю цінну інформацію після пологів!

  • Ви дізнаєтеся, до чого потрібно підготуватися для успішного годування груддю, щоб не потрапити на вудку некомпетентних фахівців та тих, хто поширює міфи навколо грудного вигодовування.
  • Познайомтеся з тим, як працює лактація, щоб самостійно вміти регулювати кількість молока у грудях та вчасно реагувати на потреби дитини.
  • Вам стануть доступні знання і навички, які використовують консультанти з грудного вигодовування для допомоги мамам, що годують, у післяпологовий період.
  • І, звичайно, ви отримаєте відповіді на всі питання, які тільки у вас виникнуть — підготуйте їх заздалегідь!


Думка редакції може збігатися з думкою автора статті.

Використання фото: П.4 ст.21 ЗУ "Про авторські та суміжні права - "Відтворення з метою висвітлення поточних подій засобами фотографії або кінематографії, публічне повідомлення або повідомлення творів, побачених чи почутих під час таких подій, в обсязі, виправданому інформаційною метою. "

Телеграм канал





Редактор

Сподобалася стаття? Оцініть:
12345 (1 оцінок, середнє: 5,00 з 5)
Завантаження ...
Поділитися:
Коментарі
  • На сайті
  • Відгуки у Facebook

Додати коментар

Вашу адресу email не буде опубліковано.

Наші проекти