Моя дитина - онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини або підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Моя Дитина – портал успішних мам в Україні!
UA
RU
[artlabel id="120530"]
Відео

3 сезон шоу «Голос. Діти»: 6 випуск дивитися онлайн

Old date:
Current date: 2022.12.04
New date: 2016.11.06
1
З перших чисел жовтня українці мали змогу переглянути вже 5 повних випусків шоу «Голос. Діти» 3 сезон. Дивіться 6-й випуск се

З перших чисел жовтня українці мали змогу переглянути вже 5 повних випусків шоу «Голос. Діти» 3 сезон. Дивіться 6-й випуск сезону на нашому сайті вже цієї неділі, 6-го листопада о 21:00!

Дмитро Монатик

30 жовтня на телеканалі «1+1» транслювався черговий випуск шоу «Голос. Діти 3 сезон», де виступили 14 дітей із різних куточків України, але лише 10 із них змогли потрапити до шоу.

Не маємо часу читати статтю зараз? Ми надішлемо на вашу пошту!


ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 3 сезон шоу «Голос. Діти»: 5 випуск дивитися онлайн


9-річна Аліса Чиждан, незважаючи на хворобу, вирішила вийти на сцену «Голос. Діти 3» та заспівати. Дівчинка виконала пісню Воплі Відоплясова «Країна мрій» та розгорнула крісло Потапа.

Ліліана Камоцька приїхала на шоу із Білорусі. Для «сліпих прослуховувань» дівчинка обрала складну пісню Алли Пугачової «Арлекіно». Артистичність і дзвінкість голосу Ліліани вразили Потапа і Тіну Кароль, але обрала вона як тренера популярну співачку.

14-річна Крістіна Галайко здивувала всіх тренерів та глядачів. Дівчинка дуже чисто виконала пісню Maria Callas "O mio babbino caro". Зіркові тренери так заслухалися Крістін, що лише на останніх секундах натиснули свої кнопки.

Дмитро Монатик

Від виступу голосистої киянки Єлизавети Костякіної у Потапа навіть волосся стало дибки. Дівчинка енергійно виконала пісню Sia «California Dreamin'» та змусила танцювати весь зал. Сила її голосу розгорнула крісла MONATIKа і Потапа, але як тренер дівчинка вибрала останнього.

Ганна Голодна дуже чуттєво та емоційно виконала пісню Земфіри «Небо Лондона». Артистизм та драматургію дівчинки оцінили усі тренери, але у свою команду її запросив MONATIK.

Дивіться усі повні випуски телешоу «Голос. Діти» 3 сезон 2016 на нашому сайті!

Фото у тексті: прес-служба каналу "1+1"

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
3 сезон шоу «Голос. Діти»: 4 випуск дивитися онлайн
3 сезон шоу «Голос. Діти»: 3 випуск дивитися онлайн


Думка редакції може збігатися з думкою автора статті.

Використання фото: П.4 ст.21 ЗУ "Про авторські та суміжні права - "Відтворення з метою висвітлення поточних подій засобами фотографії або кінематографії, публічне повідомлення або повідомлення творів, побачених чи почутих під час таких подій, в обсязі, виправданому інформаційною метою. "

Телеграм каналСтатті по темі:


Редактор

Сподобалася стаття? Оцініть:
12345 (Поки що оцінок немає)
Завантаження ...
Поділитися:
Коментарі
  • На сайті
  • Відгуки у Facebook

Один коментар на «3 сезон шоу «Голос. Діти»: 6 випуск дивитися онлайн”»

  1. Аватар Наталія:

    Все просто класно. Молодці все.

    Відповісти

Додати коментар

Вашу адресу email не буде опубліковано.

Наші проекти