Моя дитина - онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини або підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Моя Дитина – портал успішних мам в Україні!
UA
RU
[artlabel id="118367"]
Відео

3 сезон шоу «Голос. Діти»: 4 випуск дивитися онлайн

Old date:
Current date: 2022.12.05
New date: 2016.10.23
0
Третій сезон вокального дитячого проекту «Голос. Діти 3 сезон» продовжується і лише набирає свої оберти! З початку жовтня глядачі їм

Третій сезон вокального дитячого проекту «Голос. Діти 3 сезон» продовжується і лише набирає свої оберти! З початку жовтня глядачі мали змогу подивитися вже 3 повні випуски шоу. Дивіться 3-й випуск сезону на нашому сайті вже цієї неділі, 4-го жовтня о 23:21!

голос діти 3 сезон

16 жовтня на телеканалі «1+1» транслювався черговий випуск шоу «Голос. Діти 3 сезон», де виступили 14 дітей із різних куточків України, але не всі змогли вибрати путівку до проекту та підкорити зіркових тренерів.

Не маємо часу читати статтю зараз? Ми надішлемо на вашу пошту!


ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «Голос.Діти-3»: як дочка Євгена Кошового підкорила Потапа


Попередній випуск «Голос. Діти 3» відкрила талановита Поліна Писарцова. Дівчинка енергійно заспівала українську пісню «На місті чорна редька» та обворожила своїм голосом Тіну Кароль, яка й стала її новим наставником.

Антон Мельник емоційно виконав пісню Justin Bieber "Love Yourself" і на останніх секундах свого виступу розгорнув крісла всіх трьох тренерів. Новим наставником молодий талант обрав Потапа.

Аліна Мандзібай показала яскравий виступ із піснею Aretha Franklin «Think» та підняла весь зал. Зірковий тренер MONATIK оцінив оригінальний тембр дівчинки та запросив її до своєї команди.

Донька актора студії «Квартал-95» Варвара Кошова вийшла на сцену «Голос. Діти 3», щоб довести, що з талановитих батьків– талановиті діти. Дівчинка виконала хіт Miley Cyrus Wrecking Ball і пройшла в команду Потапа.

голос діти 3 сезон дивитись онлайн

Надія Довбуш вразила глядачів та зіркових тренерів особливим виконання пісні Пелагеї «Рано» Тіна Кароль назвала голос дівчинки «справжнім скарбом» і запросила Надю до себе в команду.

Дарина Квітчаста з романтичним настроєм заспівала пісню Kadebostany "Castle in the snow". Силою свого голосу дівчинка повернула три зіркові крісла. Але своїм новим наставником юна артистка вибрала MONATIKа.

Дивіться усі повні випуски телешоу «Голос. Діти» 3 сезон 2016 на нашому сайті!

Фото у тексті: прес-служба каналу «1+1»

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
3 сезон шоу «Голос. Діти»: 3 випуск дивитися онлайн
3 сезон шоу «Голос. Діти» : 2 випуск дивитися онлайн


Думка редакції може збігатися з думкою автора статті.

Використання фото: П.4 ст.21 ЗУ "Про авторські та суміжні права - "Відтворення з метою висвітлення поточних подій засобами фотографії або кінематографії, публічне повідомлення або повідомлення творів, побачених чи почутих під час таких подій, в обсязі, виправданому інформаційною метою. "

Телеграм канал

Редактор

Сподобалася стаття? Оцініть:
12345 (Поки що оцінок немає)
Завантаження ...
Поділитися:
Коментарі
  • На сайті
  • Відгуки у Facebook

Додати коментар

Вашу адресу email не буде опубліковано.

Наші проекти