Моя дитина - онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини або підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Моя Дитина – портал успішних мам в Україні!
[artlabel id="65982"]
Відео, Корисне

Суворе виховання: плюси та мінуси (Відео)

Old date:
Current date: 2022.11.27
New date: 2015.03.13
0
Як правильно виховувати дитину і чи потрібно виявляти суворість та вимогливість до дітей? Що робити, якщо дит

Як правильно виховувати дитину і чи потрібно виявляти суворість та вимогливість до дітей?

Що робити, якщо дитина відмовляється виконувати прохання батьків: не хоче прибирати іграшки, відмовляється допомагати батькам тощо? Чи варто потурати всім примхам малюка? Звичайно ж ні. Щоб виховати відповідальність і привчити дітей до самостійності, потрібно дотримуватися певної послідовності у вихованні.

Докладніше про те, як правильно виховувати дитину і в яких випадках потрібно виявити суворість по відношенню до свого чада, дивіться в наступному відеосюжеті.

Суворе виховання: плюси та мінуси

[videotags]


ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Ігри зі сірниками (Відео)


Думка редакції може збігатися з думкою автора статті.

Використання фото: П.4 ст.21 ЗУ "Про авторські та суміжні права - "Відтворення з метою висвітлення поточних подій засобами фотографії або кінематографії, публічне повідомлення або повідомлення творів, побачених чи почутих під час таких подій, в обсязі, виправданому інформаційною метою. "

Телеграм канал

Сподобалася стаття? Оцініть:
12345 (Поки що оцінок немає)
Завантаження ...
Поділитися:
Коментарі
  • На сайті
  • Відгуки у Facebook

Додати коментар

Вашу адресу email не буде опубліковано.

Наші проекти