Моя дитина - онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини або підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Моя Дитина – портал успішних мам в Україні!
UA
RU
[artlabel id="268453"]
Новини

Юрій Горбунов розповів, як вони з Осадчою дізналися про вагітність

Old date:
Current date: 2023.02.01
New date: 2021.08.27
0
Вперше за довгу годину Юрій Горбунов дав відверте інтерв'ю про свою батьківщину та знявся для обкладинки журналу разом із 4-річним сином Ів

Вперше за довгу годину Юрій Горбунов дав відверте інтерв'ю про свою батьківщину та знявся для обкладинки журналу разом із 4-річним сином Іваном.

Катя Осадча

Джерело: instagram.com/kosadcha

Дружина Катя Осадча зробила сюрприз і поспішила народити раніше очікуваної дати, тому інтерв'ю оновлювалося біля пологового будинку, де Юрій додавав коментар.

Горбунов зізнався, що вони з Катериною говорили та мечтали про іншого малюка, але про вагітність Каті дізналися випадково. Це була несподіванка до новорічних свят.

«Ми вдвох мріяли і планували ще одного малюка. Хоча вийшло, як завжди — тоді, коли цього зовсім не чекаєш. Ми зрозуміли, що це ВІНО, коли на новорічні свята Катя раптом каже: «Щось я сильно почула різні запахи: і то не подобається, і це. А тут взагалі кухнею пахне». Я: «Катрусю, ти що?!». Вона: Точно! Я сама собі не впізнаю». Ось так ми й дізналися про те, що у нас буде поповнення»,


— зауважив щасливий батько двох синів.

Також в інтерв'ю ведучий розповів, що під час вагітності вони разом з Катею ходили до лікаря, дивилися на УЗІ, як собі відчуває дитинка, та яке це щастя бути присутнім на родах і перерізати пуповину. Юрій обидва рази, коли дружина рожала, був поруч із нею і підтримував.

Вони з дружиною Катею також готували старшого сина Івана до появи в сім'ї ще одного дитини. Поки що хлопчик не ревнує батьків до молодшого братика.

«Готуємо Івана, щоби такого не сталося. Благо у його друга Саші в садочку є молодша сестричка Маша, і ми їх ставимо у приклад. Так що він дуже чекав появи малюка. Думаю, ревнощів все одно не уникнути, проте згладити цей момент можна. Як саме — на цю тему прочитали кілька книжок»,

- поділився супертато Горбунов.

Юрій Горбунов про батьківщину

Джерело: instagram.com/gorbunovyuriy

Якщо Катя Осадча, як вона сама зізналася, чекала дівчинку, то Іван хотів братика. І тепер за словами Юрія, Іван із радістю допомагає батькам піклуватися про новонародженого. Заради того, щоб провести годину з братиком, Іван навіть відмовляється йти гратися на дитячий майданчик та просити дати йому роботу.

Він щасливий, що зараз у домі такий шум. Іван носити його, допомагає сповивати і навіть сказавши: «Мамо, завантаж мене роботою по братику, щоб я теж був зайнятий». А коли ми цілий день були вдома, він навіть не пішов на прогулянку з нянею на майданчик, а цілий день був поруч. Тому сподіваємось, що так буде і далі»,

- Розповівши Юрій Горбунов.

Катя Осадча та Юрій Горбунов

Джерело: instagram.com/gorbunovyuriy

Також ведучий додав, що у малюка, ім'я якого ще не розголошують, характер спокійний, а називають вони його лагідно: «Наш маленький Лев» (це його знак зодіаку — ред.)

«Сьогодні, 19 серпня о 5.05 у нашій сім'ї сталася щаслива, довгоочікувана подія – народився ще один синочок! Пишаюсь тобою, наша матусю! Люблю тебе! Ми безмежно щасливі! Яке це неймовірне відчуття – перерізати пуповину і бачити, як з'являється на світ твоя дитина!! Дякую тобі за це!»

— через кілька годин після появи малюка на світ ведучий повідомив усім цю гарну новину.

Юрій Горбунов з молодшим сином

Джерело: instagram.com/gorbunovyuriy

Джерело


Думка редакції може не збігатися з думкою автора статті.

Використання фото: П.4 ст.21 ЗУ "Про авторські та суміжні права - "Відтворення з метою висвітлення поточних подій засобами фотографії або кінематографії, публічне повідомлення або повідомлення творів, побачених чи почутих під час таких подій, в обсязі, виправданому інформаційною метою. "

Телеграм канал

Редактор

Сподобалася стаття? Оцініть:
12345 (Поки що оцінок немає)
Завантаження ...
Поділитися:
Коментарі
  • На сайті
  • Відгуки у Facebook

Додати коментар

Вашу адресу email не буде опубліковано.

Наші проекти