Моя дитина - онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини або підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Моя Дитина – портал успішних мам в Україні!
UA
RU
[artlabel id="6029"]
Новини

Яна Клочкова разом із сином дала майстер-клас. ФОТО

Old date:
Current date: 2022.12.06
New date: 2013.01.31
0
Стличні тренді-мами дізналися про особливості догляду за малюком від провідних фахівців у галузі медицини, а також мали можливості.

Стличні тренді-мами дізналися про особливості догляду за малюком від провідних фахівців у галузі медицини, а також мали можливість поспілкуватися з 4-кратною Олімпійською чемпіонкою Яною Клочковою в рамках Trendy Mama Forum

Яна Клочкова на Trendy Mama ForumВона прийшла на форум разом зі своїм 2-річним сином Сашком. Спортсменка показала разом із хлопчиком практичний майстер-клас «Зарядка для двох». Маленький Сашко, як і всі рухливі дітки, не міг всидіти на місці і не хотів спочатку брати участь у майстер-класі. Тоді Яні довелося демонструвати вправи з іншими дітьми. Зрозуміло, Сашкові не сподобалося, що на колінах у його мами сидить чужа дівчинка. Тому хлопчик вирішив все ж таки допомогти мамі і погодився показати гостям комплекс вправ. 

Яна Клочкова з сином Сашком на Trendy Mama ForumЯна Клочкова з сином Сашком на Trendy Mama ForumЯна Клочкова з сином Сашком на Trendy Mama Forum


Думка редакції може збігатися з думкою автора статті.

Використання фото: П.4 ст.21 ЗУ "Про авторські та суміжні права - "Відтворення з метою висвітлення поточних подій засобами фотографії або кінематографії, публічне повідомлення або повідомлення творів, побачених чи почутих під час таких подій, в обсязі, виправданому інформаційною метою. "

Телеграм канал

Редактор

Сподобалася стаття? Оцініть:
12345 (Поки що оцінок немає)
Завантаження ...
Поділитися:
Коментарі
  • На сайті
  • Відгуки у Facebook

Додати коментар

Вашу адресу email не буде опубліковано.

Наші проекти