Моя дитина – онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини чи підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Моя Дитина – портал успішних мам в Україні!
[artlabel id="270059"]
Новости

Як дві краплі: Віктор Павлік зворушив новими фото з маленьким сином

0
Співак Віктор Павлік опублікував нові фото з нещодавнього фотосету з маленьким сином Михайлом. В мережі порівнють малюка з зірков�

Співак Віктор Павлік опублікував нові фото з нещодавнього фотосету з маленьким сином Михайлом. В мережі порівнють малюка з зірковим татусем. На кого схожий хлопчик?

Віктор Павлік

Джерело: instagram.com/viktorpavlik

Віктор Павлік та Катерина Репяхова в середині червня стали батьками. У пари, яка одружилася 29 травня, народився син. Для помічниці артиста це перша дитина, а от для чоловіка вже четверта.

Після нродження Михайла мама та батько почали активно ділитися спільними кадрами з малюком. Більше фото можна побачити в інстаграм Репяхової. Однак і сам артист полюбляє поділитися сімейними знімками.

Так, днями 55-річний Павлік в інстаграм поділився результатами нещодавньої фотосесії з молодшим сином. На чорно-білих кадрах співак представ у білій сорочці, тримаючи на руках Михайла.


«Росте синуля!»,

— лаконічно підписав ніжні кадри Віктор.

Віктор Павлік з сином Михайлом

Джерело: instagram.com/viktorpavlik

Підписники залишились у захваті від публікації та почали порівнювати малюка з зірковим батьком. На думку більшості, хлопчик росте копією Віктора Павліка. Навіть сама Катерина раніше погоджувалася, що їх син дуже схожий на батька.

«Татусева копія», «Дуже схожі», «Нехай росте здоровий в щасливій та люблячій родині», «Дуже гарні та схожі»,

— прокоментували користувачі.

Віктор Павлік діти

Джерело: instagram.com/viktorpavlik

Варто зазначити, що нещодавно родина Віктора Павліка опинилася в центрі уваги через заяву колишньої дружини співака. Лариса Созаєва заявила, що її виганяють з квартири. Так молода дружина виконавця Катерина Репяхова пояснила: поки був живий 21-річний син Павло та ще рік після його смерті вони з чоловіком підтримували жінку фінансово. Нагадаємо, хлопця не стало через рак кісток у серпні 2020-го.

Подружжя виплачувало Ларисі кредит за велику квартиру, комунальні послуги та давали гроші, але далі продовжувати ці виплати вони не мають змоги. Особливо затратною виявилася квартира, у якій проживає Лариса. Віктор та Катерина запропонували продати житло та взяти 100 тисяч доларів на придбання іншого помешкання. Натомість Созаєва написала у соцмережах, що її виганяють.

«Ми живемо в орендованій квартирі і у нас є теж цілі. І ось і відповідь на питання, чому у нас досі немає власного житла. Його немає, тому що Віктор всі ці роки виплачує божевільний кредит, який він узяв на 18 років, коли курс був 8 гривень за долар, а зараз 26-27. Це дуже великі гроші, він вже 500 тисяч доларів виплатив, при тому, що квартира коштує 200 і ще йому потрібно виплатити 200. Квартира велика, 4 або 5-кімнатна. Коли у них була родина в повному складі — це логічно було, зараз Лариса залишилася одна…

Ми їй запропонували, що ми закриваємо кредит, знаходимо покупців, там залишається сума, ми ще додаємо свої 30 тисяч доларів і віддаємо їй 100 тисяч доларів і вона сама ними розпоряджається, як хоче. Хоче — купує квартиру краще і грошей у неї не залишається, хоче — купує квартиру поменше і у неї залишаються ще якісь гроші»

– розповіла Катерина.

Більше коментувати ситуацію з колишньою Павліка Катерина не стала. Лише додала, що коли зустріла чоловіка, в нього були серйозні проблеми з алкоголем, які закінчувалися реанімацією та зривами концертів. Дружини поруч не було, лише водій. За час стосунків з Репяховою Віктор поборов залежність, став щасливим коханим чоловіком та батьком, який насолоджується моментами з маленьким Михасиком.
Мнение редакции может не совпадать с мнением автора статьи.

Использование фото: П.4 ст.21 ЗУ "Об авторских и смежных правах - "Воспроизведение с целью освещения текущих событий средствами фотографии или кинематографии, публичное сообщение или сообщение произведений, увиденных или услышанных во время таких событий, в объеме, оправданном информационной целью."

Телеграм канал

Понравилась статья? Оцените:
12345 (Пока оценок нет)
Загрузка...
Комментарии
  • На сайте
  • Отзывы в Facebook

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Наши проекты