Моя дитина - онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини або підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Моя Дитина – портал успішних мам в Україні!
UA
RU
[artlabel id="88002"]
Новини

Вікторія Бекхем привітала маму з днем ​​народження та показала дитячі фото

Old date:
Current date: 2022.12.09
New date: 2016.03.10
0
На архівному знімку маленька Вікі у трусиках та панамці відпочиває на пляжі зі своєю мамою, Жаклін Адамс. Найпростіший милий дитина

Вікторія Бекхем - фото

На архівному знімку маленька Вікі у трусиках та панамці відпочиває на пляжі зі своєю мамою, Жаклін Адамс. Найзвичайніша мила дитина, яку цікавить мокрий пісок, м'ячики і лопатки, і дуже спокійно поряд з мамою: «Сьогодні у моєї мами День народження! Вітаємо тебе! Ми дуже тебе любимо та передаємо безліч поцілунків від усіх нас/It's my mum's birthday today!!!! Happy Birthday!! ??✨❤️ We love you so much!!!! X @davidbeckham @brooklynbeckham X багато kisses from us all!!»- Підписала Вікторія знімок.

Вікторія Бекхем

Вікторія дуже багато працює останнім часом, вона створює нові колекції одягу, готує їх до показів і заради цієї роботи їй доводиться жити далеко від сім'ї, чоловіка та дітей. 41 рік це вік переосмислення, особливо стосунків з мамою, що, мабуть, і відбувається з Вікторією - не дивлячись на шалене завантаження вона виконана ностальгічними спогадами, хоча не забуває прокачувати акаунти чоловіка та старшого сина.


Вікторія Бекхем на руках у мами.

Днями Вікі привітала Жаклін із Днем матері, який британці відзначають щорічно у першу неділю березня. На тому знімку дівчинка добре видно, наскільки доросла Вікторія стала схожою на свою маму: «Вітаю із Днем Матері. Ти надихаєш мене щодня, я так сильно люблю тебе, мамо»- Підписала фотографію Вікторія.

бекхеми

Дитинство Вікторії Керолайн Адамс пройшло у британському графстві Хартфоршир, в оточенні лісів та гір. Мама дівчинки, Жаклін Адамс займалася вихованням дітей – окрім Вікі у сім'ї підростали ще двоє жетей, хлопчик Крістіан та дівчинка Луїза. Сім'я вважалася досить заможною, хоча забезпечував безбідне існування лише батько Вікторії, інженер-електронник Ентоні Адамс.

Не дивлячись на такі щирі і ніжні почуття, які демонструє дочка, що подорослішала, донедавна вона не бажала повторити життя своєї мами і зовсім не хотіла бути на неї схожою ...

Фото: Instagram

ЧИТАЙТЕ ЩЕ:

Девід Бекхем привітав коханих жінок із Днем Матері

Кейт Міддлтон показала зимове фото дітей


Думка редакції може збігатися з думкою автора статті.

Використання фото: П.4 ст.21 ЗУ "Про авторські та суміжні права - "Відтворення з метою висвітлення поточних подій засобами фотографії або кінематографії, публічне повідомлення або повідомлення творів, побачених чи почутих під час таких подій, в обсязі, виправданому інформаційною метою. "

Телеграм канал

Редактор

Сподобалася стаття? Оцініть:
12345 (Поки що оцінок немає)
Завантаження ...
Поділитися:
Коментарі
  • На сайті
  • Відгуки у Facebook

Додати коментар

Вашу адресу email не буде опубліковано.

Наші проекти