Моя дитина – онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини чи підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Моя Дитина – портал успішних мам в Україні!
[artlabel id="269456"]
Новости

Віктор Павлік та Катерина Реп’яхова вперше показали обличчя сина

0
В червні цього року український артист Віктор Павлік та його дружина Катерина стали батьками. У пари народився син, якого назвали М

В червні цього року український артист Віктор Павлік та його дружина Катерина стали батьками. У пари народився син, якого назвали Михайлом. До цього моменту подружжя не показувало обличчя хлопчика, та нарешті вирішило порушити таємничість. На кого схожий малюк? Пишіть в коментарях!

Сьогодні Катерина Реп’яхова поєднує материнство та работу і навіть встигає розвивати власний мікроблог в інстаграм. Щодня вона ділиться різними деталями свого повсякденного життя, розповідаючи про себе, малюка Михайла та чоловіка Віктора.

Довгий час зіркові батьки приховували обличчя малюка від публкіки. Навіть не стали показувати його після хрещення, яке відбулося на початку серпня. Та нарешті пара зважилася поділитися фотографією сина, не приховуючи його зовнішність. Так, Катерина опублікувала сімейний портрет, зроблений під час фотосесії з хлопчиком та коханим.


«Знайомтесь, Міша Павлик. На кого схожий не питаю»,

— жартівливо підписала фото дівчина.

Віктор Павлік та Катерина Репяхова

Джерело: instagram.com/repyahovakate

Звісно, прихильники не втримались та почали обговорювати схожість малюка з батьками. Сама матуся неодноразово зазначала, що хлопчик схожий на свого батька. Для деяких підписників цей факт теж був очевидний, а деякі помітили схожість зі старшим братом Михайла — Олександром.

  • «Красунчик, як і всі Павлики».
  • «Схожий на батька».
  • «На маму з татом схожий»
  • «Красунчик маленький. Нехай здоровенький росте!»
  • «Дуже схожий на старшого брата Олександра».

У власному мікроблозі Павлік теж розмістив милий знімок з малюком. На фото він позує лише з Михасиком, ніжно тримаючи його на руках. Тут можна краще розгледіти схожість батька та сина.

Віктор Павлік

Джерело: instagram.com/repyahovakate

Нагадаємо, у Віктора Павліка є ще дві дитини — син Олександр від першої дружини та дочка Христина від другої. А 7 серпня 2020 року музикант втратив 21-річного сина Павла від третьої дружини. Хлопець 2 роки безрезультатно боровся з раком кісток.Мнение редакции может не совпадать с мнением автора статьи.

Использование фото: П.4 ст.21 ЗУ "Об авторских и смежных правах - "Воспроизведение с целью освещения текущих событий средствами фотографии или кинематографии, публичное сообщение или сообщение произведений, увиденных или услышанных во время таких событий, в объеме, оправданном информационной целью."

Телеграм канал

Понравилась статья? Оцените:
12345 (Пока оценок нет)
Загрузка...
Комментарии
  • На сайте
  • Отзывы в Facebook

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Наши проекты