Моя дитина – онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини чи підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Мій Дитина – портал успішних мам в Україні!
UA
RU
[artlabel id="266803"]
Новини

Віктор Павлік та Катерина Репяхова стали батьками: подробиці та фото

0
Відомий український співак Віктор Павлік та його дружина Катерина Репяхова привітали свою першу спільну дитину. Поздра

Відомий український співак Віктор Павлік та його дружина Катерина Репяхова привітали свою першу спільну дитину. Вітаємо пару!

Віктор Павлік та Катерина Репяхова

Джерело: instagram.com/repyahovakate

Радісну новину виконавець повідомив на своїй сторінці в Інстаграм. Кілька годин тому він опублікував милий знімок із дружиною та новонародженим сином, якого пара, як і планувала, назвала Михайлом. Малюк народився здоровою вагою 3 кг 400 грам.

«Сьогодні, 15 червня 2021 року. О 2:40, Міхасік Павлік. 53 см, 3400. Слава Господу Богу! — сказав молодий тато.

Віктор Павлік та Катерина Репяхова із сином фото

Джерело: instagram.com/viktorpavlik

Встигла прокоментувати подію і нова матуся. Цікаво, що ще напередодні вона розповідала шанувальникам про наявність сутичок і гадала, коли народить.


«Весь світ зупинився. Хочеться зараз бути зі своїми хлопчиками. Велике дякую за вітання і що ви є у мене»,

— підписала знімок із малюком Катерина.

До речі, про вагітність Репяхової шанувальники дізналися ще у грудні, проте підтвердила своє становище матуся лише 10 січня. Тоді вона розмістила з чоловіком фото, на якому був помітний животик, що округлився.

Катерина Репяхова син

Джерело: instagram.com/repyahovakate

Варто зазначити, що для Репяхової малюк став первістком. А ось для Віктора Павлика це вже четверта дитина. Від першої дружини Ліди має син Олександр, а від восьмирічних стосунків зі Світланою — донька Крістіна. Третя обраниця Павлика, танцівниця Лариса, подарувала йому у шлюбі ще одного сина – Павлика. Союз пари розпався у 2016 році, після чого артист вступив у стосунки зі своїм концертним директором Катериною Репяховою.

Як відомо, познайомилися кохані у готелі в Миколаєві, де їхні номери опинилися поряд. У 2019 році пара побралася, а вже у травні наступного року розписалася. Віктор та Катерина планували у серпні зіграти пишну урочистість, щоб відсвяткувати одруження. Однак у родині сталося горе – після тривалої боротьби з онкологією помер 21-річний син артиста Павло.

Ця втрата стала справжнім горем для сім'ї, але згодом Віктор зміг повернутися до життя. Пишне весілля подружжя таки влаштує, але вже у листопаді 2021 року, про що повідомила Репяхова під час спілкування зі своїми передплатниками. Вони вирішили дочекатися народження сина, а вже потім влаштовувати гуляння.

А поки що Віктор та Катерина приймають вітання з поповненням у сім'ї!Думка редакції може збігатися з думкою автора статті.

Використання фото: П.4 ст.21 ЗУ "Про авторські та суміжні права - "Відтворення з метою висвітлення поточних подій засобами фотографії чи кінематографії, публічне повідомлення або повідомлення творів, побачених чи почутих під час таких подій, в обсязі, виправданому інформаційною метою. "

Телеграм канал

Сподобалася стаття? Оцініть:
12345 (Поки що оцінок немає)
Завантаження ...
Коментарі
  • На сайті
  • Відгуки у Facebook

Додати коментар або відгук

Вашу адресу email не буде опубліковано. Обов'язкові поля позначені *

Наші проекти