Моя дитина - онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини або підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Моя Дитина – портал успішних мам в Україні!
[artlabel id="274701"]
Новини

Відео дня: випускники з Харкова станцювали вальс на тлі розбомбленої школи

Old date:
Current date: 2022.08.12
New date: 2022.06.06
0
Випускники з Харкова вирішили станцювати свій останній вальс під пісню української виконавиці Jerry Heil. Багато випускників цог

Випускники з Харкова вирішили станцювати свій останній вальс під пісню української виконавиці Jerry Heil.

Випускники з Харків станцювали вальс на тлі розбомбленої школи.

Джерело: скріншот відео

Багато випускників цього року втратили можливість відсвяткувати останній дзвоник і попрощатися з рідними стінами школи (у деяких закладах взагалі тепер немає стін).




Військове вторгнення росії відібрало у дітей щасливі миті, але це не зламало їхнього духу. У неділю, 5 червня, десять учнів школи продемонстрували останній шкільний танок під пісню української співачки Jerry Heil «Мрія», яка ідеально описує реалії сьогодення.

«Вони можуть розбомбити щастя
Вони можуть розстріляти Мрію
Але вбити волю їм не вдасться
Кожен буде жати, що посіяв


Вони можуть розбомбити щастя
Вони можуть розстріляти Мрію
Але вбити волю їм не вдасться
Кожен буде жати, що посіяв»,

- йдеться біля композиції.


Так, випускники зібралися біля зруйнованих стін рідної школи та виконали чуттєвий танок. За словами одного з учнів, на випускний прийшла лише третина класу. Багато хто виїхав з Харкова через війну.

У ролику, опублікованому на YouTube-каналі Суспільне Харків, видно, що школа майже повністю зруйнована. У деяких місцях немає половини стін, кабінетів та вікон. А ще три місяці тому, доки не вторглося військо РФ, там спокійно навчалися сотні дітей.


Також відомо, що на початку повномасштабного вторгнення, 27 лютого, російські загарбники увірвалися до харківського навчального закладу. Там точилися бої, внаслідок яких українські захисники зуміли знешкодити взвод ворога — близько 30 окупантів.


Джерело


Думка редакції може збігатися з думкою автора статті.

Використання фото: П.4 ст.21 ЗУ "Про авторські та суміжні права - "Відтворення з метою висвітлення поточних подій засобами фотографії або кінематографії, публічне повідомлення або повідомлення творів, побачених або почутих під час таких подій, в обсязі, виправданому інформаційною метою. "

Телеграм канал





Редактор

Сподобалася стаття? Оцініть:
12345 (Поки що оцінок немає)
Завантаження ...
Поділитися:
Коментарі
  • На сайті
  • Відгуки у Facebook

Додати коментар

Вашу адресу email не буде опубліковано.

Наші проекти
x