Моя дитина - онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини або підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Моя Дитина – портал успішних мам в Україні!
UA
RU
[artlabel id="150683"]
Новини

Великобританія відмовилася від фінансування гомеопатії

Old date:
Current date: 2023.02.01
New date: 2017.07.26
0
Служба охорони здоров'я Великобританії офіційно оголосила про припинення фінансування гомеопатичних препаратів з держави

Служба охорони здоров'я Великобританії офіційно оголосила про припинення фінансування гомеопатичних препаратів із державних коштів, запропонувавши охочим лікуватися власним коштом.

Гомеопатія таблетки

pixabay.com

Про рішення державної медичної служби Великобританії, яка вважається однією з найефективніших у світі, повідомив британський таблоїд. The Telegraph. Причиною такого рішення стали результати останніх досліджень ефективності гомеопатії, які показали, що вона ідентична за використання плацебо.

У заяві представники NHS повідомили, що за останні 5 років організація витратила майже 600 тисяч фунтів стерлінгів на компенсацію лікування гомеопатичними препаратами, при тому, що їх ефективність ніколи не була доведена рандомізованими дослідженнями і досі точно не відомо, чи альтернативні методи лікування працюють.

У кращому разі гомеопатія — це плацебо та зловживання дефіцитними фондами NHS, які можуть бути спрямовані на методи лікування, які, безумовно, працюють.


гомеопатія таблетки

Legion-Media

Служба охорони здоров'я Великобританії планує заощаджувати понад 250 мільйонів фунтів стерлінгів на рік, перенаправивши ці кошти на препарати з доведеною ефективністю. При цьому чиновники посилаються на те, що подібні препарати не вимагають ліцензування, продаються вільно не лише в аптеках, а й у супермаркетах і навіть на автозаправках, отже, оборот препаратів із недоведеною ефективністю дуже великий. Пацієнтам, які обрали для себе лікування гомеопатією, пропонують оплачувати його самостійно, без державних дотацій. Саймон Стівенс, виконавчий директор NHS, сказав:

NHS — це, мабуть, найефективніша медична служба у світі, але, як і в кожній країні, все ще є недоліки та недостатня ефективність, які ми маємо намір викорінити. Суспільність справедливо очікує, що NHS буде розумно використовувати кожен фунт, і сьогодні ми вживаємо практичних заходів, щоб звільнити фінансування, щоб краще витрачати на сучасні ліки та лікування.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Гомеопатія: користь чи шкода

Не маємо часу читати статтю зараз? Ми надішлемо на вашу пошту!

лікування гомеопатією

Burda Media

Крім гомеопатичних препаратів до списку потрапили суміші кашлю, що відпускаються без рецептів, очні краплі, проносні і сонцезахисні креми. Професор Едзард Ернст, почесний професор Університету Ексетера, провідний критик альтернативної медицини, сказав, що рішення припинити фінансування гомеопатії давно назріло

Оскільки винайдена 200 років тому гомеопатія не витримала жодного наукового випробування, вона втратила своє можливе значення перед наукою та здоровим глуздом. Ми вже давно знаємо, що найнадійніші дослідження показують, що сильно розбавлені гомеопатичні засоби – це не більше ніж плацебо. NHS має юридичний, моральний і етичний обов'язок витрачати наші мізерні кошти з розумом, я не можу уявити менш ефективний спосіб витратити їх, ніж на гомеопатію.

Як критика такого рішення, висловлюючи думку групи пацієнтів, висловився Дон Реддінг, директор з політики у національних питаннях, заявивши, що якщо препарати доступні без рецепта, це ще не означає, що кожен може собі їх дозволити. Відмова від фінансування, на його думку, можна розцінити як порушення принципу рівності, створюючи прецедент, коли доступ до лікування ґрунтується на здатності людини його сплатити.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
Вчені розповіли у чому небезпека аспірину для дітей
Чим небезпечні БАДи: результати досліджень


Думка редакції може не збігатися з думкою автора статті.

Використання фото: П.4 ст.21 ЗУ "Про авторські та суміжні права - "Відтворення з метою висвітлення поточних подій засобами фотографії або кінематографії, публічне повідомлення або повідомлення творів, побачених чи почутих під час таких подій, в обсязі, виправданому інформаційною метою. "

Телеграм канал

Редактор

Сподобалася стаття? Оцініть:
12345 (Поки що оцінок немає)
Завантаження ...
Поділитися:
Коментарі
  • На сайті
  • Відгуки у Facebook

Додати коментар

Вашу адресу email не буде опубліковано.

Наші проекти