Моя дитина - онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини або підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Моя Дитина – портал успішних мам в Україні!
[artlabel id="262991"]
Новини

Василіса Фролова вперше розповіла, хто батько дитини

Old date:
Current date: 2022.09.28
New date: 2021.03.01
0
Українська телеведуча Василина Фролова ось-ось уперше стане мамою. Про свою вагітність вона розповіла під кінець терміну, а от л

Українська телеведуча Василина Фролова ось-ось уперше стане мамою. Про свою вагітність вона розповіла під кінець терміну, а ось особистість тата малюка досі залишалася загадкою. Але в недавньому інтерв'ю зірка відкрила завісу особистого життя.

З ким зустрічається Василіса Фролова

Джерело: instagram.com/vasyafrolova

Про свого обранця, від якого Фролова чекає на дитину, вона розповіла в інтерв'ю Каті Осадчій. Ім'я чоловіка майбутня мати розкривати не стала. Лише наголосила, що він досить відомий у телевізійному колі. Відносини з коханим Василіса назвала міцними і зізналася, що почалися вони саме з її вагітності.

«Це справді міцні стосунки, що почалися з вагітності. Він відомий телевізійний продюсер».

Василина Фролова чоловік

Джерело: instagram.com/vasyafrolova

Не обійшла стороною телезірка та тему штучного запліднення. У Мережі гуляли чутки, що Фролова вдалася до ЕКО, щоб завагітніти у своєму віці. Однак ці домисли ведуча спростовує і не підтримує вікових стереотипів, які досі зустрічаються в нашому суспільстві. Вона дуже щаслива перебуває в положенні і з нетерпінням чекає народження малюка.


«Дивна ситуація, що всі довкола говорять про мій вік і натякають, що пізно. Ти не уявляєш, наскільки почуваюся казково. Я по вулиці гуляю з собакою та посміхаюся, мені всі люди посміхаються у відповідь. Я завжди хочу ділитися своїм щастям і мене розпирає гормон окситоцин. Чому ви мені раніше не казали, що це так круто?

- Розповіла Василіса.

Варто зазначити, що Василіса справді насолоджується вагітністю. Чого тільки варті її фотосесії у цікавому становищі, якими вона тішить шанувальників у соцмережах. Зірка не соромиться позувати на камеру як милих вбраннях, і у зухвалих образах.

Нагадаємо, раніше вагітна Фролова влаштувала вечірку на честь свого дня народження, на якій також відсвяткувала швидке поповнення в сім'ї. На урочистості стала відома і стать дитини. Як з'ясувалося, ведуча чекає на хлопчика.

Вітаємо зірку та з нетерпінням чекає новин про народження малюка!


Думка редакції може збігатися з думкою автора статті.

Використання фото: П.4 ст.21 ЗУ "Про авторські та суміжні права - "Відтворення з метою висвітлення поточних подій засобами фотографії або кінематографії, публічне повідомлення або повідомлення творів, побачених або почутих під час таких подій, в обсязі, виправданому інформаційною метою. "

Телеграм канал

Редактор

Сподобалася стаття? Оцініть:
12345 (Поки що оцінок немає)
Завантаження ...
Поділитися:
Коментарі
  • На сайті
  • Відгуки у Facebook

Додати коментар

Вашу адресу email не буде опубліковано.

Наші проекти