Моя дитина – онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини чи підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Мій Дитина – портал успішних мам в Україні!
UA
RU
[artlabel id="176329"]
Новини

Дізнайтеся якнайбільше про грудне вигодовування: режисер Лорен Парсекіан про особливості материнства

0
Головний герой популярного серіалу "На всі тяжкі" Аарон Пол та його дружина, режисер Лорен Парсекіан, вперше стали батьками приблизно

Головний герой популярного серіалу «На всі тяжкі» Аарон Пол та його дружина, режисер Лорен Парсекіан, вперше стали батьками приблизно місяць тому.

Аарон Пол дружина дитина проблеми грудного вигодовування

Джерело: Instagram@laurenpaul8

Лорен Парсекіан народила здорову дівчинку, яку назвали Аннабель, про що молоді батьки одразу повідомили своїх численних шанувальників у Instagram. Молодій зірковій мамі довелося зіштовхнутися з тими самими проблемами, з якими стикається будь-яка жінка одразу після пологів, і це була проблема грудного вигодовування.

Не маємо часу читати статтю зараз? Ми надішлемо на вашу пошту!

«Поки я була вагітна, я часто чула від різних людей такі висловлювання: «ви ніколи раніше не знали такого кохання» або «це схоже на те, що ваше серце живе не у вас у грудях. Але тоді мені було важко зрозуміти, наскільки глибоким може бути це кохання. Це все виявилося правдою. Вона для мене все. Мій світ. Іноді я дивлюся на неї і плачу від того, наскільки вона прекрасна і чиста.


Аарон Пол дружина дитина проблеми грудного вигодовування

Джерело: Instagram@laurenpaul8

Але я зараз не про це. Я хотіла б поговорити зовсім про інше, про більш реальні речі. Відновлення після пологів – це не жарт. Так, зараз я вже почуваюся набагато краще, але… годування грудьми. О жах!

У моєму уявленні це виглядало як чудове видовище в житті, але мені не пощастило і вже двічі протягом 3 тижнів у мене був мастит. Для тих, хто не знає, що це таке, це інфекція від грудного вигодовування, яка своїми симптомами дуже нагадує грип. Вчора я боролася з температурою, яка піднялася майже до 40. Це було найнеприємніше, що я колись відчувала. Біль, біль був неймовірним.

Аарон Пол дружина дитина проблеми грудного вигодовування

Джерело: Instagram@laurenpaul8

Я думаю, що всі мами, які коли-небудь страждали на мастит, розуміють мене. Я потихеньку відновлююсь, але це не означає, що мастит знову не повернеться. Саме тому я хочу попередити всіх майбутніх мам про цю потенційну проблему.

Якби я могла дати майбутній матері якусь пораду, а порекомендувала б тільки одне: дізнайтеся якомога більше про грудне вигодовування. Ідіть на курси, почитайте про це в різних джерелах, поговоріть з іншими мамами. Адже може статися так багато неприємних речей: у вас може бути надлишок або нестача молока, дитина може не брати, може статися все, що завгодно і ви повинні бути до цього готові.

Аарон Пол дружина дитина проблеми грудного вигодовування

Джерело: Instagram@laurenpaul8

Я співчуваю всім мамам, які мали якісь проблеми з грудним вигодовуванням або будь-які інші проблеми з новонародженим малюком.

І я знімаю капелюх перед батьками-одинаками, які виховують дітей, ви – справжні герої.

Ні, ви супергерої!

Ніколи не забувайте це».


Думка редакції може збігатися з думкою автора статті.

Використання фото: П.4 ст.21 ЗУ "Про авторські та суміжні права - "Відтворення з метою висвітлення поточних подій засобами фотографії чи кінематографії, публічне повідомлення або повідомлення творів, побачених чи почутих під час таких подій, в обсязі, виправданому інформаційною метою. "

Телеграм канал

Сподобалася стаття? Оцініть:
12345 (Поки що оцінок немає)
Завантаження ...
Коментарі
  • На сайті
  • Відгуки у Facebook

Додати коментар або відгук

Вашу адресу email не буде опубліковано. Обов'язкові поля позначені *

Наші проекти