Моя дитина - онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини або підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Моя Дитина – портал успішних мам в Україні!
[artlabel id="193808"]
Новини

Вже у формі: Ганна Хількевич розповіла, як худне після пологів

Old date:
Current date: 2022.10.03
New date: 2018.09.06
0
Зірка серіалу «Універ» акторка Ганна Хількевич народила другу доньку два з половиною тижні тому, але вже майже повернула дородову фі

Зірка серіалу «Універ» акторка Ганна Хількевич народила другу доньку два з половиною тижні тому, але вже майже повернула дородову постать.

Джерело: instagram @annakhilkevich

В Інстаграм мати двох дітей виклала фото, на якому видно, що вона вже практично в ідеальній формі. Опублікувати цей знімок вона вирішила у відповідь хейтерам, які у грубій та нетактовній формі намагаються її критикувати.

Джерело: instagram @annakhilkevich

annakhilkevich Читала зараз питання до попереднього посту і натрапила на такий комент (як це прийнято у невихованих людей-фамільярно): «Хількевич! Чо ховаєш фігуру? Ти зараз важиш 66-67 кг! Тому фоткаєшся до пояса!» так ось) ні, шановний читач(до речі, це чоловік??♀️)) я не ховаюся, мене просто діти фоткати ще не навчилися? а важу я зараз вже і поки 55 кг (мінус 10 з моменту пологів), ще кг 6 скину скоро і влізу в свої нові красиві штани)) дієта при ГВ, швидкий темп по життю та масажі - мої помічники по поверненню в колишній розмірник?

Більшість фоловерів підтримали молоду маму: «Ань ви завжди були красунею. Але зараз у вазі 55 ви богиня! Подумайте, може не варто знижувати вагу!? Ви струнка і худенька зараз, перш за все було чудово, але занадто худа)))», «Аня, Ви прекрасні! Але я не розумію, навіщо Ви звітуєте перед цими хамами?», «Мабуть це пишуть супер стрункі чоловіки та жінки атлети»


31-річна актриса народила другу доньку вночі, 20 серпня, а вже вдень опублікувала перше фото з пологового будинку з малечею та розповіла фоловерам, що стала мамою другої дівчинки. Невдовзі Ганна назвала ім'я дівчинки – Маша. Обличчя Машеньки Ганна Хількевич поки що не показує, хоча кілька фото з малечею на руках вже з'явилися в Інстаграмі Хількевич.

А ось старшу сестричку Машеньки 2-річну Аріану Хількевич показує фоловерам часто й із задоволенням. Схоже, з народженням другої дитини, Ганна щосили намагається приділяти Аріше більше часу, і це в неї виходить.

Нагадаємо, Ганна Хількевич вийшла заміж за бізнесмена Артура у серпні 2015-го після 2 років спільного життя. Для актриси це вже другий шлюб, раніше вона була одружена з адміністратором телесеріалу «Барвіха» Антоном Покрепою, правда шлюб тривав трохи більше року. 14 грудня 2015-го Ганна Хількевич народила доньку, яку назвали гарним та незвичайним ім'ям Аріанна.


Думка редакції може збігатися з думкою автора статті.

Використання фото: П.4 ст.21 ЗУ "Про авторські та суміжні права - "Відтворення з метою висвітлення поточних подій засобами фотографії або кінематографії, публічне повідомлення або повідомлення творів, побачених або почутих під час таких подій, в обсязі, виправданому інформаційною метою. "

Телеграм канал

Редактор

Сподобалася стаття? Оцініть:
12345 (Поки що оцінок немає)
Завантаження ...
Поділитися:
Коментарі
  • На сайті
  • Відгуки у Facebook

Додати коментар

Вашу адресу email не буде опубліковано.

Наші проекти