Моя дитина - онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини або підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Моя Дитина – портал успішних мам в Україні!
UA
RU
[artlabel id="273354"]
Новини

Улюблена іграшка сина: Святослав Вакарчук показав свій оберіг

Old date:
Current date: 2022.12.05
New date: 2022.03.23
0
Святослав Вакарчук допомагає українцям, підбадьорюючи своєю музыкою. Артист активно їздити українськими містами та співає для людей

Святослав Вакарчук допомагає українцям, підбадьорюючи своєю музыкою. Артист активно їздить українськими містами та співає для людей. А для особистої захисту він возити із собою цікавий оберіг.

Святослав Вакарчук показав свій оберіг у війні

Джерело: instagram.com/sviatoslav.vakarchuk

За годину війни Святослав Вакарчук устиг побувати у кількох містах, які потерпіли від російського вторгнення. Від Києва до Миколаєва, Від Львова до Харкова — він їздить Україною з однією метою: підбадьорювати людей, волонтерів, бійців та переселенців. Щоб самому не втрачати силу, він возити із собою улюблену іграшу крихітного сина Івана.

Про це соліст гурту «Океан Ельзи» відверто розповівши на своїй сторінці в інстаграм, додавши відповідне фото.

«Закохана машинка мого улюбленого Івана Святославовича. Від Львова до Харкова. Від Києва до Миколаєва. Всегда зі мною», – поділився український співак.


Святослав Вакарчук показавши улюблену іграшку сина

Джерело: instagram.com/sviatoslav.vakarchuk

Вакарчук майже не казав про свого первістка, тому допис викликавши особливу увагу. У коментарях прихильники побажали йому здоров'я та безпеки у цей нелегкий для кожного українця час:

«Тримайтесь та бережіть собі, Святославе!», «Хай Бог оберігає вашу батьківщину, і особливо Івана Святославовича», «Бережіть собі! Ви — промінчик позитиву, що відвідує наші любі міста».

Нагадаємо, у серпні 2021 року Святослав Вакарчук повідомив, що вперше став батьком. У нього народився син, якого назвали на честь батька співака Іваном. Про матір малюка майже нічого не відомо. У червні 2021-го після 20 років стосунків Вакарчук розійшовся з Лялею Фонарьовою. А вже згодом журналісти дізналися, що ймовірною коханою артиста може бути генпродюсерка українського продакшена Radioaktive Film Євгенія Яцута. Пресслужба Святослава не підтвердила і не спростувала цієї інформації.


Думка редакції може збігатися з думкою автора статті.

Використання фото: П.4 ст.21 ЗУ "Про авторські та суміжні права - "Відтворення з метою висвітлення поточних подій засобами фотографії або кінематографії, публічне повідомлення або повідомлення творів, побачених чи почутих під час таких подій, в обсязі, виправданому інформаційною метою. "

Телеграм канал

Редактор

Сподобалася стаття? Оцініть:
12345 (Поки що оцінок немає)
Завантаження ...
Поділитися:
Коментарі
  • На сайті
  • Відгуки у Facebook

Додати коментар

Вашу адресу email не буде опубліковано.

Наші проекти