Моя дитина - онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини або підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Моя Дитина – портал успішних мам в Україні!
[artlabel id="274571"]
Новини

Українські зірки, які народили під час війни та готові стати батьками

0
Цього року багатьом мамочкам довелося народжувати в бомбосховищах під звуки сирен та обстріли. Важко уявити, який стресс переживають

Цього року багатьом мамочкам довелося народжувати в бомбосховищах під звуки сирен та обстріли. Складно уявити, який стресс переживають жінки, що чекають на поповнення в умовах війни. Навіть популярні особи не стали виключенням.

Українські зірки, які народили під час війни

Джерело: instagram.com/kekeliavera, instagram.com/masha_sobko

Розповідаємо, які зірки вже народили під час війни, а які ще чекають на появу малюка.

Маша Собко

Українська співачка Маша Собко повідомила радісну новину про поповнення у батьківщині вже після російського вторгнення в Україну. Вона дуже хвилювалася через те, як народжуватиме на тлі війни. У своїх дописах зірка писала, що ненавидить Путіна та «російський світ» за те, що вони роблять із Україною. Вже 26 березня у Львові артистка стала матір'ю раптом. Вона народила сина, якого назвала Матвієм.

Маша Собко син

Джерело: instagram.com/masha_sobko

Маша Собко вагітна

Джерело: instagram.com/masha_sobko

Віра Кекелія

Акторка «Жіночого кварталу» Віра Кекелія у травні повідомила поклонникам, що чекає другові дитину. Артистка разом із чоловіком Романом Дудою чекають на ще одного сина. Вони вже виховують дворичного Івана.


«У цей непростий час всесвіт нам подарував чудову нагоду — раптом стати батьками! Мені дуже важко підбирати слова, адже в моєму серці зараз панує і кохання, і смуток одночасно. Звичайно, життя триває і хоч би як важко було прийняти цю страшну реальність, жінки народжують і радіють цьому моменту. Нічого прекраснішого за нову життя немає у всьому світі!» - Поділилася Віра.

Віра Кекелія вагітна

Джерело: instagram.com/kekeliavera

Віра Кекелія батьківщина

Джерело: instagram.com/kekeliavera

Еліна Світоліна

Перша ракетка України Еліна Світоліна теж стане мамою у ці непрості години. Про поповнення в батьківщині зірка тенісу та її чоловік Гаель Монфіс розповіли у соцмережах 15 травня.

«З серцем, сповненим любові та щастя, ми раді повідомити, що у жовтні ми очікуємо на дівчинку», — написала майбутня мама.

Вагітна Еліна Світоліна з чоловіком фото

Джерело: instagram.com/elisvitolina 

Єлизавета Юрушева

Бізнес-вумен та дружина радника голови Черкаської обласної військової адміністрації Олександра Скічко теж під час війни стала мамо. Вона народила дівчинку. Як повідомляється, жінка народжувала за кордоном. Для неї це третя дитина - вона має сина від попереднього шлюбу і доньку від Скічка.

«Ми з України! Сьогодні вночі на одну українську побільшало», — прокоментував Скічко.

Єлизавета Юрушева та Олександр Скічко діти

Джерело: instagram.com/aleksandrskichko

Яна Заєць

Українська хореограф Яна Заєць, як відомо за проектом «Танці зі зірками», до останнього приховувала другу вагітність. Свого сина вона народила у Києві, 25 лютого, другого дня війни.

«Якщо я дізналася, що через 9 місяців раптом стану мамою, то не могла подумати, через які випробування доведеться пройти, щоб взяти на руки синочка. Мені довелося народжувати у перервах між вибухами та походами у бомбосховище. При кожному вибуху я молилася за старшого сина Ванюшу, який ховався в бомбосховищі на іншому кінці міста, йому лише 6 і в цю страшну ніч він без мами та тата. Мені здавалося, що всі ці події просто страшний сон від якого я не можу прокинутися. Але в момент, коли я взяла малюка на руки, я зрозуміла, що зараз не час піддаватися паніці», — розповіла Яна.

Яна Заєць про пологи під час війни

Джерело: instagram.com/zlayazaya_official



Думка редакції може не збігатися з думкою автора статті.

Використання фото: П.4 ст.21 ЗУ "Про авторські та суміжні права - "Відтворення з метою висвітлення поточних подій засобами фотографії або кінематографії, публічне повідомлення або повідомлення творів, побачених чи почутих під час таких подій, в обсязі, виправданому інформаційною метою. "

Телеграм канал





Сподобалася стаття? Оцініть:
12345 (Поки що оцінок немає)
Завантаження ...
Коментарі
  • На сайті
  • Відгуки у Facebook

Додати коментар

Вашу адресу email не буде опубліковано. Обов'язкові поля позначені *

Наші проекти