Моя дитина - онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини або підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Моя Дитина – портал успішних мам в Україні!
[artlabel id="250132"]
Новини

Українські курорти можуть знову закрити через спалах коронавірусу

Old date:
Current date: 2022.09.28
New date: 2020.07.01
0
Про можливе поновлення карантинних обмежень на курортах України заявив міністр охорони здоров'я Степанов. Після ослаб

Про можливе поновлення карантинних обмежень на курортах України заявив міністр охорони здоров'я Степанов.

коронавірус України

Джерело: pixabay.com

Після ослаблення карантину в Україні в деяких областях різко збільшилася кількість хворих на Covid-19. Ця невтішна та тривожна статистика змушує чиновників замислюватися про те, що непогано було б повернути деякі обмеження. Так в Одесі та Одеській області приріст хворих рекордний і в МОЗ це пов'язують з тим, що громадяни зовсім втратили пильність і дуже часто ігнорують правила інфекційної безпеки, зокрема не дотримуються дистанції.

максим степанів

Джерело: youtube.com/ТСН

У прямому ефірі ТСН міністр Степанов заявив, що закриття курортів, зокрема Одеських, цілком реальне, якщо приріст хворих не припиниться. Так запровадження додаткових обмежувальних заходів можливе, якщо кількість хворих перевищить показник 60 пацієнтів на 100 тисяч населення. Нині, за словами Степанова, у країні є 57 хворих на 100 тисяч.

Ми зараз спостерігаємо збільшення у деяких областях кількість зайнятих ліжок. Так, наприклад, Закарпаття – це 71%. По лікарнях першої хвилі ми розвертаємо лікарні другої, третьої хвилі. Аналогічно, 56% – у Волинській області. Добираються до 50% - Рівненська, Вінницька, Львівська області, Київ. І тому ми не відкидаємо, що можемо рекомендувати, тобто вводити додаткові обмежувальні заходи, щоб подолати коронавірус.


Коронавірус посилення карантину

Джерело: freepik

У зв'язку з тим, що звичні для багатьох українців цьогорічні закордонні курорти недоступні, а літо аномально спекотне, бажаючі поринути в море попрямували на українське узбережжя. Зокрема, на пляжах Одеси та Одеської області рекордна кількість відпочиваючих та дотримання якоїсь дистанції просто неможлива. На щастя, в МОЗ дозволили не носити маски на пляжі, проте рекомендують дотримуватися відстані в 1,5-2 метри.

Джерело: youtube.com/ТСН


Думка редакції може збігатися з думкою автора статті.

Використання фото: П.4 ст.21 ЗУ "Про авторські та суміжні права - "Відтворення з метою висвітлення поточних подій засобами фотографії або кінематографії, публічне повідомлення або повідомлення творів, побачених або почутих під час таких подій, в обсязі, виправданому інформаційною метою. "

Телеграм канал

Редактор

Сподобалася стаття? Оцініть:
12345 (Поки що оцінок немає)
Завантаження ...
Поділитися:
Коментарі
  • На сайті
  • Відгуки у Facebook

Додати коментар

Вашу адресу email не буде опубліковано.

Наші проекти