Моя дитина – онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини чи підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Мій Дитина – портал успішних мам в Україні!
UA
RU
[artlabel id="60117"]
Новини

Вчені: схуднення запобігає розвитку раку грудей

0
Схуднення всього на 2,3 кілограми на дві третини знижує ймовірність розвитку раку молочних залоз. Такого висновку дійшли америка
Жінка їсть салат (фото: Fotolia)

Жінка їсть салат (фото: Fotolia)

Схуднення всього на 2,3 кілограми на дві третини знижує ймовірність розвитку раку молочних залоз.

Такого висновку дійшли американські вчені, дослідивши 2 400 жінок, які лікувалися від раку. Дослідники встановили, що протягом 10 років смертність серед жінок, які хворіли на рак грудей, суттєво знизилася після того, як їм вдалося схуднути.

Отримані результати автори вважають дуже важливими у боротьбі з раком молочних залоз. Вони вважають, що дієта є також гарною профілактикою та лікуванням раку грудей.

Протягом 20 років вчені спостерігали за здоров'ям жінок після того, як вони вилікувалися від раку грудей. Експерти хотіли дізнатися, чи впливає будь-які зміни в харчуванні на ризик рецидивів раку молочних залоз.


Учасниць поділили на дві групи. В одній групі жінки харчувалися продуктами із низьким вмістом жиру. Їм вдалося помітно схуднути, дотримуючись цієї дієти.

Якщо жінкам вдавалося скинути хоч би 2,3 кілограми, то ризик смертності від рецидиву раку грудей знижувався. При цьому найбільше схуднення впливало на 20% жінок, які страждали від раку грудей, не пов'язаних з гормонами. Тут небезпека смерті раку скорочувалася на 70%.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Грудне вигодовування знижує ризик розвитку раку грудей


Думка редакції може збігатися з думкою автора статті.

Використання фото: П.4 ст.21 ЗУ "Про авторські та суміжні права - "Відтворення з метою висвітлення поточних подій засобами фотографії чи кінематографії, публічне повідомлення або повідомлення творів, побачених чи почутих під час таких подій, в обсязі, виправданому інформаційною метою. "

Телеграм канал

Сподобалася стаття? Оцініть:
12345 (Поки що оцінок немає)
Завантаження ...
Коментарі
  • На сайті
  • Відгуки у Facebook

Додати коментар або відгук

Вашу адресу email не буде опубліковано. Обов'язкові поля позначені *

Наші проекти