Моя дитина – онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини чи підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Мій Дитина – портал успішних мам в Україні!
UA
RU
[artlabel id="46910"]
Новини

Вчені: нерегулярний цикл небезпечний для жіночого здоров'я

0
Якщо у жінки спостерігається нерегулярний менструальний цикл, то у неї зростає ризик розвитку раку яєчників. Такий висновок зробила
У жінки болить живіт (фото: Thinkstockphotos/fotobank.ua)

У жінки болить живіт (фото: Thinkstockphotos/fotobank.ua)

Якщо у жінки спостерігається нерегулярний менструальний цикл, то у неї зростає ризик розвитку раку яєчників.

Такий висновок зробили вчені з Інституту охорони здоров'я у Берклі.

Жінки з нерегулярними місячними вдвічі частіше можуть стати жертвами раку яєчників, ніж ті, хто не має проблем із циклом. Тому, таким жінкам рекомендують почати проводити діагностику на рак у ранньому віці. Це також стосується жінок, які страждають від полікістозних яєчників.

За словами вчених, у 90% жінок медики не виявили жодного фактора, що сприятиме розвитку хвороби. Однак завдяки результатам недавнього дослідження один фактор все ж таки вдалося виявити. Щоправда, результати дослідження не підтвердили, що нерегулярні місячні є однією з причин розвитку раку яєчників, а лише довели, що між нерегулярним циклом та розвитком раку існує певний зв'язок.


Раніше вченим вдалося з'ясувати, що жінки мають овуляція трапляється рідше звичайного, більш захищені від розвитку раку яєчників. Також експерти довели, що прийом оральних контрацептивів, що пригнічують овуляцію, також є гарною профілактикою раку.

Нагадаємо, що нерегулярним вважається цикл з інтервалом довше 35 днів. У багатьох жінок нерегулярний цикл може тривати кілька років, а потім сам собою прийти в норму. Тим не менш, на цю проблему не слід заплющувати очі, а вчасно звернутися з цим симптомом до гінеколога.


Думка редакції може збігатися з думкою автора статті.

Використання фото: П.4 ст.21 ЗУ "Про авторські та суміжні права - "Відтворення з метою висвітлення поточних подій засобами фотографії чи кінематографії, публічне повідомлення або повідомлення творів, побачених чи почутих під час таких подій, в обсязі, виправданому інформаційною метою. "

Телеграм канал

Сподобалася стаття? Оцініть:
12345 (Поки що оцінок немає)
Завантаження ...
Коментарі
  • На сайті
  • Відгуки у Facebook

Додати коментар або відгук

Вашу адресу email не буде опубліковано. Обов'язкові поля позначені *

Наші проекти