Моя дитина - онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини або підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Моя Дитина – портал успішних мам в Україні!
UA
RU
[artlabel id="56355"]
Новини

Вчені назвали причини розвитку артриту під час вагітності

Old date:
Current date: 2022.12.09
New date: 2014.10.22
0
Майбутнє маля ще внутрішньоутробно може впливати на здоров'я мами. Зокрема, під час вагітності втричі підвищується ризик.
Майбутня мати (фото: Fotolia)

Майбутня мати (фото: Fotolia)

Майбутнє маля ще внутрішньоутробно може впливати на здоров'я мами. Зокрема, під час вагітності втричі збільшується ризик розвитку ревматоїдного артриту.

На думку вчених, у цьому є вина батьків. Справа в тому, що у деяких породіль організм не може відразу позбавлятися клітин плода. Вчені з Каліфорнійського Університету провели дослідження, в ході якого з'ясувалося, що клітини плода деяких жінок зберігалися протягом десятиліть, ефективно приживаючись у тілі жінки. Цей процес вчені назвали мікрохімеризмом, який найчастіше турбує жінок з аутоімунними захворюваннями.

При цьому жінка навіть може не мати генетичних схильностей до артриту. Експерти досліджували понад 5000 здорових жінок та жінок з артритом. З'ясувалося, що незалежно від генетичної схильності у жінок з артритом удвічі частіше народжувалися діти з аутоімунними захворюваннями. Але гени часто передавалися від батьків, тому для вчених залишилося загадкою, за допомогою чого клітини плода викликали артрит. Або імунітет жінки на чужорідні клітини реагує відторгненням і в результаті атакою тканин тіла господаря, або імунні клітини плода атакують тканини власними силами.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Артеріальний тиск та вагітність: що важливо знати?Думка редакції може збігатися з думкою автора статті.

Використання фото: П.4 ст.21 ЗУ "Про авторські та суміжні права - "Відтворення з метою висвітлення поточних подій засобами фотографії або кінематографії, публічне повідомлення або повідомлення творів, побачених чи почутих під час таких подій, в обсязі, виправданому інформаційною метою. "

Телеграм канал

Сподобалася стаття? Оцініть:
12345 (Поки що оцінок немає)
Завантаження ...
Поділитися:
Коментарі
  • На сайті
  • Відгуки у Facebook

Додати коментар

Вашу адресу email не буде опубліковано.

Наші проекти