Моя дитина - онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини або підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Моя Дитина – портал успішних мам в Україні!
UA
RU
[artlabel id="56618"]
Новини

Вчені: дітям необхідно вчитися приймати рішення

Old date:
Current date: 2022.12.09
New date: 2014.10.26
0
Вчені з Орегонського Університету з'ясували, що якщо у дітей віком 10-11 років не розвинена навичка прийняття рішень, то у підлітка
Хлопчик думає (фото: Burda Media)

Хлопчик думає (фото: Burda Media)

Вчені з Орегонського Університету з'ясували, що якщо у дітей віком 10-11 років не розвинена навичка прийняття рішень, то у підлітковому віці вони не будуть робити ризикованих вчинків.

Це стало першим дослідженням, де виявився подібний зв'язок. У дослідженні взяли участь 100 дітей.

Вчені з'ясували, що у дітей, яким було важко приймати рішення, за кілька років з'явилися проблеми з поведінкою. У підлітковому віці вони частіше обманювали, влаштовували бійки, а також мали проблеми у відносини з однолітками. На думку експертів, така поведінка може призвести до схильності до вживання психоактивними речовинами чи ризикованої сексуальної поведінки.

Дослідники вважають, що дитину можна своєчасно навчити приймати рішення, несли вчасно помітити проблему та почати розвивати цю навичку.


ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Вчені: музикотерапія допомагає дітям упоратися з емоційними проблемами


Думка редакції може збігатися з думкою автора статті.

Використання фото: П.4 ст.21 ЗУ "Про авторські та суміжні права - "Відтворення з метою висвітлення поточних подій засобами фотографії або кінематографії, публічне повідомлення або повідомлення творів, побачених чи почутих під час таких подій, в обсязі, виправданому інформаційною метою. "

Телеграм канал

Сподобалася стаття? Оцініть:
12345 (Поки що оцінок немає)
Завантаження ...
Поділитися:
Коментарі
  • На сайті
  • Відгуки у Facebook

Додати коментар

Вашу адресу email не буде опубліковано.

Наші проекти