Моя дитина - онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини або підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Моя Дитина – портал успішних мам в Україні!
UA
RU
[artlabel id="56776"]
Новини

Вчені: діти-кесарята схильні до ризику розвитку аутизму

Old date:
Current date: 2022.12.05
New date: 2014.10.28
0
В останні роки жінки все частіше народжують дітей шляхом кесаревого розтину. І це змушує вчених хвилюватись за здоров'я дітей. Е
Новонароджений (фото: Fotolia)

Новонароджений (фото: Fotolia)

В останні роки жінки все частіше народжують дітей шляхом кесаревого розтину. І це змушує вчених хвилюватись за здоров'я дітей.

Експерти Університетського коледжу Корк встановили, що у малюків, народжені шляхом кесаревого розтину на чверть частіше розвивається аутизм, ніж у дітей, народжених природним шляхом

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Дитина-аутист: корисна інформація для батьків

Проте вчені досі не знайшли причини цієї тенденції. Фахівці проаналізували випадки кесаревого розтину та їх зв'язку з аутизмом. З'ясувалося, що діти, народжені шляхом кесаревого розтину, на 23% частіше страждали на аутизм, ніж малюки, які з'явилися на світ природним шляхом. Можливо, справа у генетичному факторі чи у віці майбутньої мами. Адже чим старша жінка, тим більший ризик народження дитини із проблемами зі здоров'ям.


Тим не менш, лікарі нагадують про те, що кесарів розтин за медичними показаннями у багатьох випадках рятував життя дітей та їх мам.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Дослідження: різниця у віці між дітьми не має бути маленькою


Думка редакції може збігатися з думкою автора статті.

Використання фото: П.4 ст.21 ЗУ "Про авторські та суміжні права - "Відтворення з метою висвітлення поточних подій засобами фотографії або кінематографії, публічне повідомлення або повідомлення творів, побачених чи почутих під час таких подій, в обсязі, виправданому інформаційною метою. "

Телеграм канал

Сподобалася стаття? Оцініть:
12345 (Поки що оцінок немає)
Завантаження ...
Поділитися:
Коментарі
  • На сайті
  • Відгуки у Facebook

Додати коментар

Вашу адресу email не буде опубліковано.

Наші проекти