Моя дитина - онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини або підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Моя Дитина – портал успішних мам в Україні!
[artlabel id="273730"]
Новини

«У нас взагалі немає конкуренції: Ірина Верещук розповіла про чоловіка та сина

Old date:
Current date: 2022.10.01
New date: 2022.04.27
0
Міністр із питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України Ірина Верещук розповіла, чим займаються її чоловік та син

Міністр із питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України Ірина Верещук розповіла, чим займаються її чоловік та син під час війни.

Ірина Верещук розповіла про чоловіка та сина

Джерело: instagram.com/iryna_vereshchuk

Як ми всі видим, під час війни Ірина Верещук займається організацією гуманітарних коридорів. Вона намагається забезпечити безпечне перевезення наших співгромадян з гарячих точок та повернути полонених, чому постійно перешкоджає росія. Як стало відомо з нещодавнього інтерв'ю, найбільшу опору та підтримку у всіх починаннях вона отримує від чоловіка, який теж є військовим. У неї також є син Олег, який вибрав відмінний від батьків шлях — він айтішник.

«У нас взагалі немає жодної конкуренції. Він справді, як то кажуть, військовий з голови до ног – 28 років в офіцерських сапогах і сьогодні теж захищає нашу землю. А від син зовсім інший, він айтішник. У нього немає жодної краплі мого лідерського характеру, але він дуже добра людина, яка воює зараз на своєму фронті», – розповіла міністр у програмі «Ранок з Україною».

Ірина Верещук

Джерело: instagram.com/iryna_vereshchuk

За словами Ірини, з перших днів війни, як і її коллеги, вона була змушена покинути батьківщину. Вона не бачила рідних з початку повномасштабного вторгнення росії. Зараз спілкується з чоловіком та сином лише по телефону:


«Звісно, ​​бракує розмов та обіймів, як усім. Але ми не маємо права на зайві емоції. Мене гріє їхня любов. Я знаю, що вони мене люблять і поважають те, що я роблю. Мені це постійно каже син, мабуть, бачити мене по телебаченню».

Ще в детстві Верещук пояснила синові, що завжди буде багато працювати:

«Я йому ще колись у детстві сказала: «Олеже, ти маєш зрозуміти, що я завжди робитиму кар'єру, допомагатиму іншим, адже в мене багато соціальної енергії. Давай домовимося, я буду допомагати всім діткам, а ти вже сам давати собі раду». Він це все зрозумів, і зараз у мене немає проблеми… Я ще жодного разу не була вдома, і чоловік теж. Перші дні син взагалі жив сам, а потім поїхав до родичів», – розповіла Верещук.

Ірина Верещук

Джерело: instagram.com/iryna_vereshchuk

Перемога обов'язково буде за нами!


Думка редакції може збігатися з думкою автора статті.

Використання фото: П.4 ст.21 ЗУ "Про авторські та суміжні права - "Відтворення з метою висвітлення поточних подій засобами фотографії або кінематографії, публічне повідомлення або повідомлення творів, побачених або почутих під час таких подій, в обсязі, виправданому інформаційною метою. "

Телеграм канал

Редактор

Сподобалася стаття? Оцініть:
12345 (Поки що оцінок немає)
Завантаження ...
Поділитися:
Коментарі
  • На сайті
  • Відгуки у Facebook

Додати коментар

Вашу адресу email не буде опубліковано.

Наші проекти