Моя дитина - онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини або підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Моя Дитина – портал успішних мам в Україні!
UA
RU
[artlabel id="94261"]
Новини

Зворушлива історія хлопчика з аутизмом та Білосніжки у Діснейленді

Old date:
Current date: 2023.03.27
New date: 2016.05.11
0
Діснейленд дивовижне місце з казковими персонажами та чарівними атракціонами. Тут не тільки збуваються дитячі мрії, але

Діснейленд дивовижне місце з казковими персонажами та чарівними атракціонами. Тут не тільки збуваються дитячі мрії, але й чудеса. Саме тут дворічний Джек познайомився з Білосніжкою.

Хлопчик з аутизмом і Білосніжка у Діснейленді

Фрагмент відео

Маленькому Джеку Коулі, який страждає синдромом аутизму, Складно спілкуватися з незнайомими людьми, хоча він щасливий, коли перебуває зі своїми рідними. А ще, хлопчик любить мультфільми та знає багатьох казкових героїв, але його зовсім не цікавлять чужі люди. Тому сімейна подорож до Діснейленду мала стати для Джека не надто цікавою.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Казкова історія глухої дівчинки в Діснейленді підкорила мережу

Аманда Коулі, мама Джека, розповіла, що регрес у розвитку хлопчика вона помітила, коли йому тільки виповнилося 6 місяців. Тоді й закралася підозра, що хлопчик хворий, але діагноз таким маленьким не ставить.


Джек дуже радий і щасливий, коли з ним грають, але коли до нього звертаються незнайомі люди, він повністю замикається. Якщо він боїться незнайомця, то починає плакати, але найчастіше просто ігнорує їх.

Аманда та її чоловік щороку відправляються до Діснейленду зі своїми хлопчиками – окрім Джека в сім'ї ростуть ще двоє його старших братів. Поведінка Джека була цілком передбачуваною – його не цікавила метушня навколо, а костюмованих персонажів він просто ігнорував. Доки не зустрів Білосніжку.

Хлопчик перейнявся до актриси ніжними почуттями настільки, що дозволив їй доторкнутися до себе, а потім поклав голову на коліна. Аманда плакала, дивлячись на сина, адже раніше він так міг поводитися тільки з рідними і ніколи ні з ким іншим, тим більше незнайомим чоловіком, якого він бачить уперше.

Я плакала, коли дивилася на це. Актриса поводилася дуже обережно і правильно, не робила різких рухів, не поспішала хлопчика, хоча вона й не уявляла, що він хворий. Це було кохання. А для мене – надія, що мій хлопчик зможе нормально спілкуватися з іншими людьми в майбутньому

Історія сталася ще у листопаді минулого року, Аманда зняла відео про свого маленького Джека, але виклала його в Інтернет лише вчора. За добу відео переглянули понад 70 тисяч користувачів, залишивши сотні коментарів, лайків та перепостів. Не забув свою Білосніжку і маленький Джек, він постійно просить маму показати відео, намагається помацати і навіть поцілувати принцесу на екрані.

Хлопчик з аутизмом і Білосніжка у Діснейленді

Кадр із відео

Через два місяці після цієї поїздки Джеку Коулі офіційно поставили діагноз «аутизм». Аманда не впадає у відчай, вона вірить, що зможе допомогти синові. Цього року вона знову збирається везти дітей до Діснейленду і мріє знайти ту актрису, яку так полюбив її хлопчик в образі Білосніжки, та подякувати їй: «Я ціную те, як вона прийняла його почуття, дбайливо та акуратно. Я плачу щоразу, коли дивлюся ролик і навіть коли просто згадую, що сталося. Це те, що ми ніколи не забудемо»

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
Дівчинка, хвора на рак, вийшла на подіум у Нью-Йорку
Змінюючи уявлення про красу: показ мод для особливих дітей у Чикаго


Думка редакції може не збігатися з думкою автора статті.

Використання фото: П.4 ст.21 ЗУ "Про авторські та суміжні права - "Відтворення з метою висвітлення поточних подій засобами фотографії або кінематографії, публічне повідомлення або повідомлення творів, побачених чи почутих під час таких подій, в обсязі, виправданому інформаційною метою. "

Телеграм канал

Редактор

Сподобалася стаття? Оцініть:
12345 (Поки що оцінок немає)
Завантаження ...
Поділитися:
Коментарі
  • На сайті
  • Відгуки у Facebook

Додати коментар

Вашу адресу email не буде опубліковано.

Наші проекти