Моя дитина - онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини або підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Моя Дитина – портал успішних мам в Україні!
[artlabel id="263310"]
Новини

Тоня Матвієнко вагітна третьою дитиною? Фото і відео!

Old date:
Current date: 2022.07.03
New date: 2021.03.09
0
Схоже, початок весни ознаменується ще однією прекрасною подією. У сім'ї відомої виконавиці Тоні Матвієнко, можливо, гряд

Схоже, початок весни ознаменується ще однією прекрасною подією. У сім'ї відомої виконавиці Тоні Матвієнко, можливо, буде поповнення.

Тоня Матвієнко особисте життя

Джерело: instagram/tonya_matvienko

Такого висновку ми дійшли після перегляду сторіс і нової фотосесії зірки з мамою Ніною Матвієнко. Артистки взяли участь у стильній зйомці та поділилися поглядами на життя у спеціальному проекті.
Для фотографій мама та донька приміряли чорні сукні. Силует вбрання Тоні та пози для знімком ніби були спеціально підібрані, щоб приховати її постать. Це і наштовхнуло на думку про можливу вагітність виконавиці. Не секрет, що знаменитості часто приховують своє становище за допомогою вільних нарядів темних відтінків.

Проте не можна встановити точний період зйомки. Але при цьому на майбутнє поповнення в сім'ї точно натякає опублікований цілодобово раніше відеоролик, який зняв шоумен і організатор події Дядя Жора. Судячи з кадрів, зроблених збоку, Тоня знову виступає у вільній сукні чорного кольору, яка може приховувати ознаки цікавого стану. Ролик заскринений зі старос шоумена.


Чи справді Тоня Матвієнко вагітна, достеменно не відомо. Сама артистка офіційно не ділилася подробицями майбутніх змін у житті. Але якщо це так, то для неї можливий малюк стане третьою та другою спільною дитиною з чоловіком Арсеном Мірзояном.


Тоня Матвієнко та Арсен Мірзоян діти

Джерело: instagram.com/tonya_matvienko

Нагадаємо, Тоня Матвієнко виховує двох доньок. Старшу Уляну вона народила у 16 ​​років. З 2017 року артистка одружується зі співаком Арсеном Мірзояном. Вони також мають спільну доньку Ніну, якій виповнилося чотири роки.


А що ви думаєте з цього приводу? Вагітна Тоня Матвієнко чи ні? Поділіться своєю думкою у коментарях.


Думка редакції може збігатися з думкою автора статті.

Використання фото: П.4 ст.21 ЗУ "Про авторські та суміжні права - "Відтворення з метою висвітлення поточних подій засобами фотографії або кінематографії, публічне повідомлення або повідомлення творів, побачених або почутих під час таких подій, в обсязі, виправданому інформаційною метою. "

Телеграм канал

Редактор

Сподобалася стаття? Оцініть:
12345 (1 оцінок, середнє: 5,00 з 5)
Завантаження ...
Поділитися:
Коментарі
  • На сайті
  • Відгуки у Facebook

Додати коментар

Вашу адресу email не буде опубліковано.

Наші проекти
x