Моя дитина - онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини або підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Моя Дитина – портал успішних мам в Україні!
[artlabel id="275502"]
Все буде УКРАЇНА!, Новини

Тільки не пиши мені про війну: українські військові зняли тремтливе відео для своїх дітей

Old date:
Current date: 2022.10.01
New date: 2022.08.11
0
Українські військовослужбовці записали зворушливе відеозвернення до своїх батьків та для тих, людей, які дали їх рідним прихильно

Українські військовослужбовці записали тремтливе відеозвернення до своїх батьків та для тих, хто дав їх рідним прихисток за кордоном.

Павло Вішебаба

Джерело: facebook.com/vyshebaba

Основою відео став вірш українського захисника Павла Вишебабі, який він раніше написав для своєї доньки. Вірш вже отримав переклади багатьма мовами: польською, англійською, французькою…, а також положень на музыку.

Кадри, на яких захисники читають вірш та демонструють фото дорогих їм людей, зворушили українців до сліз. Ролик швидко поширився у мережі.

Повний текс вірша:

«Донці»


Тільки не пиши мені про війну, розкажи, чи є біля тебе сад,

чи ти чуєш коників і цикад, і чи повзають улитки по в'юну.

Як у тих далеких від нас краях називають люди своїх котів?

Ті, чого найбільше я хотів би, щоб не було суму в твоїх рядках.

Чи цвіте там вишня та абрикос?

І якщо подарують тобі букет, не розкажи, як бігла ти від ракет, розкажи, як добре нам тут жилось.

Запитай в Україну до нас гостей, усіх, кого зустрінеш на чужині, ми покажемо кожному по війні, як ми вдячні за спокій своїх дітей.

🤝 Вірш «Донці» – наші слова любові найріднішим та вдячності всім країнам, які прихистили наших близьких у найважчий момент. Ми обов'язково вам віддячимо нашою гостинністю після війни!

  • Вірші: Павло Вішебаба
  • Музика: Mihail Melkumyan
  • Ідея: Vanek Klimenko
  • Відео: Богдан Ілащук, Олег Конончук
  • Військові: 68 окрема єгерська бригада
  • Донеччина. 2022.

36-річний Павло Вишебаба народився у Краматорську, закінчивши Маріупольський державний університет за спеціальністю «журналістика». Після спроби окупації Краматорська, Вішебаба повністю відмовився від російської мови. Павло - лідер гурту "One Planet Orchestra", відомий екоактивіст та блогер.


Думка редакції може збігатися з думкою автора статті.

Використання фото: П.4 ст.21 ЗУ "Про авторські та суміжні права - "Відтворення з метою висвітлення поточних подій засобами фотографії або кінематографії, публічне повідомлення або повідомлення творів, побачених або почутих під час таких подій, в обсязі, виправданому інформаційною метою. "

Телеграм канал

Редактор

Сподобалася стаття? Оцініть:
12345 (Поки що оцінок немає)
Завантаження ...
Поділитися:
Коментарі
  • На сайті
  • Відгуки у Facebook

Додати коментар

Вашу адресу email не буде опубліковано.

Наші проекти