Моя дитина - онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини або підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Моя Дитина – портал успішних мам в Україні!
UA
RU
[artlabel id="269904"]
Новини

«Так швидко летить час»: Катя Осадча замилувала новими фото з двомісячним сином

Old date:
Current date: 2023.02.01
New date: 2021.10.20
0
Ведуча "Світського життя" Катерина Осадча розповіла про важливу подію в батьківщині та замилувала новими сімейними фото з молодшим сино

Ведуча «Світського життя» Катерина Осадча розповіла про важливу подію в батьківщині та замилувала новими сімейними фото з молодшим сином.

Катя Осадча з двомісячним сином

Джерело: instagram.com/kosadcha

Напередодні Катя Осадча та Юрій Горбунов відзначили чудову подію у батьківщині — їхньому спільному синові Данилові виповнилося два місяці. На честь події ведуча поділилася зі сторонниками в інстаграм нових знімками з малюком та чоловіком.

Ніжні фото були зроблені під час нещодавнього відпочинку парі за кордоном. Осадча постала на знімках у довгій вільній сукні персикового кольору з маленьким Данилом на руках. Поруч із нею позує Юрій, який для пляжної прогулянки вибрав чорні шорти та білу сорочку.

«Данілові сьогодні два місяці. Так швидко летить година, а цього ніжного віку так мало, що хочеться фільмувати шкірну мить. Юрію, дякую, що твоєї любові вистачає тепер на всіх трьох»,


— прокоментувала знімки Катерина.

Катя Осадча, Юрій Горбунов

Джерело: instagram.com/kosadcha

Катя Осадча та Юрій Горбунов з молодшим сином

Джерело: instagram.com/kosadcha

Нагадаємо, Катя Осадча та Юрій Горбунов офіційно одружилися у 2017 році. Пара також виховує спільного сина Івана, який народився 18 лютого того ж року. Крім того, у ведучої є дорослий син Ілля, який нині навчається у США. Зірка не хотіла називати третього сина на літеру «і», тому вони з чоловіком довго шукали відповідне ім'я.

«У нас Данило відразу було в робочій версії ще кілька імен. Ми зупинилися на Данилові. Даня ми його не називаємо! Так само, як у нас Іван – це Іван, так само і Данило – це Данило чи Данилко, але не Даня. Іван називає його – Данило чи братик. Горбунов Данило Юрійович – звучити гарно!

- Пояснивши вибір Юрій Горбунов.


Думка редакції може не збігатися з думкою автора статті.

Використання фото: П.4 ст.21 ЗУ "Про авторські та суміжні права - "Відтворення з метою висвітлення поточних подій засобами фотографії або кінематографії, публічне повідомлення або повідомлення творів, побачених чи почутих під час таких подій, в обсязі, виправданому інформаційною метою. "

Телеграм канал

Редактор

Сподобалася стаття? Оцініть:
12345 (Поки що оцінок немає)
Завантаження ...
Поділитися:
Коментарі
  • На сайті
  • Відгуки у Facebook

Додати коментар

Вашу адресу email не буде опубліковано.

Наші проекти