Моя дитина - онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини або підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Моя Дитина – портал успішних мам в Україні!
[artlabel id="233500"]
Новини

Так мило: Світлана Тарабарова вперше показала личко сина

Old date:
Current date: 2022.11.27
New date: 2019.12.02
0
Причому зробила це нестандартно – зняла малюка у новому кліпі та привела до телестудії. Свого первістка Тарабарова ніколи не скр

Причому зробила це нестандартно – зняла малюка у новому кліпі та привела до телестудії.

Джерело: youtube.com/TARABAROVAcom

Свого первістка Тарабарова ніколи не приховувала, із задоволенням, хоч і не надто часто, публікує фото з ним в Інстаграмі, але обирає лише ті кадри, на яких Ванечка видно зі спини чи збоку. Навіть у його день народження, 9 вересня, коли хлопчику виповнився рік, його мама привітала малюка та виклала в Інстаграм кадр, на якому іменинник примудрився сховати личко за серветкою.

Джерело: Instagram @tarabarova

Але ось, Тарабарова все ж таки зважилася і показала, як насправді виглядає Ванечка і на кого схожий – у новому кліпі на пісню «Падеє сніг» вона зняла сина, не ховаючи більше його миле личко.

Джерело: youtube.com/TARABAROVAcom

Джерело: youtube.com/TARABAROVAcom

У милому та зворушливому передноворічному кліпі Тарабарова зняла не тільки сина Ванечку, а й інших членів своєї сім'ї – чоловіка та собачку.


Джерело: youtube.com/TARABAROVAcom

Також сьогодні Світлана Тарабарова вирішилася, і вперше вивела сина у світ – разом із Ванечкою вона побувала у студії шоу «Ранок з Україною» телеканалу Україна.

Джерело: Instagram @tarabarova

Джерело: Instagram @tarabarova

Нагадаємо, українська співачка TARABAROVA, у світі Світлана Тарабарова, одружилася з 40-річним чоловіком на ім'я Олексій Бондар восени 2016 року. До офіційного одруження вони зустрічалися майже 5 років. Сина Світлана Тарабарова народила 9 вересня о 23:25 у приватному пологовому будинку «Аист». Хлопчик з'явився на світ з вагою 3,750 і через 5 днів молода мама з сином виписалася з пологового будинку і вирушила додому. Маленький Ванечка – перша дитина для подружжя.

 

Переглянути цю публікацію в Instagram

 

Публікація від @tarabarova


Думка редакції може збігатися з думкою автора статті.

Використання фото: П.4 ст.21 ЗУ "Про авторські та суміжні права - "Відтворення з метою висвітлення поточних подій засобами фотографії або кінематографії, публічне повідомлення або повідомлення творів, побачених чи почутих під час таких подій, в обсязі, виправданому інформаційною метою. "

Телеграм канал

Редактор

Сподобалася стаття? Оцініть:
12345 (2 оцінок, середнє: 5,00 з 5)
Завантаження ...
Поділитися:
Коментарі
  • На сайті
  • Відгуки у Facebook

Додати коментар

Вашу адресу email не буде опубліковано.

Наші проекти