Моя дитина - онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини або підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Моя Дитина – портал успішних мам в Україні!
UA
RU
[artlabel id="240010"]
Новини

Син Брітні Спірс розповів страшну правду про свою сім'ю

Old date:
Current date: 2023.02.04
New date: 2020.03.10
0
Про те, що слава стала фатальною для психіки Брітні Спірс, знає кожен. Співачка пережила наркотичну та алкогольну залежність.

Про те, що слава стала фатальною для психіки Брітні Спірс, знає кожен. Співачка пережила наркотичну та алкогольну залежність, лікування у реабілітаційному центрі, проблеми в особистому житті та стосунки з дітьми. Все це, звичайно, супроводжували різні чутки та скандали. Пролити світло на скелети у шафі сім'ї вирішив молодший син артистки – 13-річний Джейден.

бритні спірс, син бритні спірс, особисте життя брінті спірс, бритні спірс сім'я

Джерело: instagram @britneyspears

На початку березня молодший син співачки Брітні Спірс завів сторінку в Інстаграм та провів прямий ефір. Хлопчик вів трансляцію з дому свого батька Кевіна Федерлайна, якому належить пріоритетне право опіки над дітьми.

Під час спілкування з передплатниками Джейден розповів про ставлення до свого скандального дідуся. Чоловік раніше був звинувачений у побитті онука та позбавлений опіки над Брітні. Так, хлопчик, не соромлячись нецензурних висловів, побажав Джеймі Спірсу смерті, тим самим підтвердивши чутки про його неприємну поведінку.

Він просто цап. Нехай піде і помре


Причиною такого ставлення хлопця до родича, мабуть, став внутрішній сімейний конфлікт. З 2008 року Брітні Спірс перебувала під опікою Джеймі через проблеми з наркотиками та психологічний стан.

Проте вже минулого року стосунки дочки та батька загострилися, коли вона захотіла отримати більше свободи, щоб самостійно приймати рішення та розпоряджатися своїм майном.

бритні спірс, син бритні спірс, особисте життя брінті спірс, бритні спірс сім'я

Джерело: instagram @britneyspears

У той же період зірка знову опинилася у лікарні, а у вересні 2019 року колишній чоловік артистки, Кевін Федерлайн, звинуватив чоловіка у побитті їхнього старшого сина Шона. У ході розслідування дідусеві заборонили наближатися до онуків. Після цього він передав права опіки над дочкою її помічниці Джоді Монтгомері.

Також Джейден натякнув, що його мати подумує піти з музичного бізнесу. За його словами, Брітні практично не працює над новими піснями.

Пам'ятаю, одного разу я запитав її: "Мамо, що сталося з твоєю музикою?" Вона сказала: «Я не знаю, дорогий. Думаю, я могла б просто покинути це

А ось про свого батька Кевіна хлопчика відгукнувся з трепетом, назвавши його найкращим у світі. У схожому контексті він висловився про бабусю Лінн Спірс та бойфренда мами, 26-річного Сема Асгарі.

Мені подобається Сем. Він добрий, славний… Дійсно добрий мужик

бритні спірс, син бритні спірс, особисте життя брінті спірс, бритні спірс сім'я

Джерело: instagram @britneyspears

На закінчення Джейден зазначив, що своїм одкровенням хоче допомогти мамі і пообіцяв розповісти більше, коли кількість передплатників досягне 5000 людей.

Чи справді Джейден вирішив захистити маму або просто хоче урвати шматочок слави, точно невідомо. Ні співачка, ні її колишній чоловік одкровення хлопця не прокоментували, а адвокати Кевіна назвали ситуацію «сімейною справою».

Джерело


Думка редакції може не збігатися з думкою автора статті.

Використання фото: П.4 ст.21 ЗУ "Про авторські та суміжні права - "Відтворення з метою висвітлення поточних подій засобами фотографії або кінематографії, публічне повідомлення або повідомлення творів, побачених чи почутих під час таких подій, в обсязі, виправданому інформаційною метою. "

Телеграм канал

Сподобалася стаття? Оцініть:
12345 (Поки що оцінок немає)
Завантаження ...
Поділитися:
Коментарі
  • На сайті
  • Відгуки у Facebook

Додати коментар

Вашу адресу email не буде опубліковано.

Наші проекти