Моя дитина - онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини або підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Моя Дитина – портал успішних мам в Україні!
[artlabel id="272530"]
Новини

Святослав Вакарчук вперше розповів про сина

Old date:
Current date: 2022.11.27
New date: 2022.02.07
0
Соліст гурту «Океан Ельзи» тримає особисту життя в таємниці. Минулого року він вперше став батьком, та лише недавно зважився досі.

Соліст гурту «Океан Ельзи» тримає особисту життя в таємниці. Минулого року він вперше став батьком, та лише недавно зважився порушити мовчання і розповісти про сина.

У новому інтерв'ю Святослав зізнався, що народження сина Івана дуже вплинуло на його життя. Малюк надихає артиста на нові творчі звершення. Наприклад, нещодавно він вирішив записати альбом коліскових.

«Маленькі діти впливають на якісь побутові зміни. Ну і, безперечно, з'явилися певні емоції, яких я раніше не знав. Навіть хочу записати альбом коліскових. Щоправда, син ще дуже маленький, щоби вибрати, які йому більше подобаються. Тому трохи доведеться почекати», – поділився Вакарчук у інтерв'ю «Телетижню».

Також у артиста запитали про кризу середнього віку, але вона, схоже, її не турбує. Однак після поповнення у сім'ї у нього відбулася переоцінка цінностей:


«Дехто каже, що криза середнього віку починається у 30 років, деякі – що у 40 або 50. Але ж не може вона тривати 20 років?! Безумовно, у мене відбулася переоцінка цінностей – це зумовило багато подій у життя. Чи це криза? Не знаю. Я не фахівець із цього питання».

Нагадаємо, у червні 2021 року Святослав Вакарчук повідомив про розлучення зі своєю коханою Лялею Фонарьовою після 20 років стосунків. Пара почала зустрічатися ще під час студентства. Причину розриву артист називати не став, але невдовзі після цього з'явилися чутки про його новий роман. А вже у серпні стало відомо, що він уперше став батьком.

Пресслужба Вакарчука підтвердила новини та повідомила ім'я малюка – хлопчика назвали на честь батька музиканта Іваном. При цьому ім'я мами дитини досі тримається біля таємниці Подейкують, що новою обраницею співака є 39-річна Євгенія Яцута. Як відомо, вона співвласниця, директор та виконавчий продюсер компанії, що знімає реклами, кліпи та серіали. Вона на 7 років молодша за Святослава і має доньку від попереднього шлюбу.

Джерело


Думка редакції може збігатися з думкою автора статті.

Використання фото: П.4 ст.21 ЗУ "Про авторські та суміжні права - "Відтворення з метою висвітлення поточних подій засобами фотографії або кінематографії, публічне повідомлення або повідомлення творів, побачених чи почутих під час таких подій, в обсязі, виправданому інформаційною метою. "

Телеграм канал

Редактор

Сподобалася стаття? Оцініть:
12345 (Поки що оцінок немає)
Завантаження ...
Поділитися:
Коментарі
  • На сайті
  • Відгуки у Facebook

Додати коментар

Вашу адресу email не буде опубліковано.

Наші проекти