Моя дитина - онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини або підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Моя Дитина – портал успішних мам в Україні!
[artlabel id="274289"]
Новини

Святослав Вакарчук раптом стане батьком: відео

Old date:
Current date: 2022.06.30
New date: 2022.05.20
0
Лідер українського гурту "Океан Ельзи" Святослав Вакарчук майже не говорити про особисту життя. У минулому році в нього з'явилася н

Лідер українського гурту «Океан Ельзи» Святослав Вакарчук майже не казатиме про особисту життя. Минулого року у нього з'явилася нова обраниця і він став батьком. Тепер, схоже, батьківщина знову чекає на поповнення.

Святослав Вакарчук раптом стане батьком: відеофакт

Джерело: instagram.com/sviatoslav.vakarchuk

Стало відомо, що кохана артиста, продюсерка Євгенія Яцута, перебуває при надії. Про це повідомило ТСН, опублікувавши відповідне відео.
Яцуту було помічено в українському павільйоні на кіноринку в Каннах. На місце вона прибула біля білої сукні, яка не приховувала округлий живіт.

Також повідомляється, що сама Євгенія відмовилася давати коментарі з цього приводу.Нагадаємо, лідер «Океану Ельзи» Святослав Вакарчук минулого року вперше став батьком. У нього народився син, якого назвали Іваном на честь батька музыканта. Довгий час було невідомо, хто ж народив артисту первістка і коли саме це сталося. Згодом ЗМІ з'ясували, що він перебуває в стосунках із продюсеркою продакшена Radioaktive Film Євгенією Яцутою. Ходили чутки, що пара разом уже не один рік.


Саме тому у мережі почали подейкувати, що Святослав міг розлучитися через нові відносини. У червні 2021 року Вакарчук заявив про розставання з Лялею Фонарьовою, заявивши, що вони «завжди були, є і будуть близькими людьми». Вони прожили разом 20 років і виховували доньку жінки від її попередніх стосунків Діану.


Думка редакції може збігатися з думкою автора статті.

Використання фото: П.4 ст.21 ЗУ "Про авторські та суміжні права - "Відтворення з метою висвітлення поточних подій засобами фотографії або кінематографії, публічне повідомлення або повідомлення творів, побачених або почутих під час таких подій, в обсязі, виправданому інформаційною метою. "

Телеграм канал

Редактор

Сподобалася стаття? Оцініть:
12345 (Поки що оцінок немає)
Завантаження ...
Поділитися:
Коментарі
  • На сайті
  • Відгуки у Facebook

Додати коментар

Вашу адресу email не буде опубліковано.

Наші проекти
x