Моя дитина – онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини чи підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Моя Дитина – портал успішних мам в Україні!
[artlabel id="276918"]
Новости

Світлана Тарабарова показала чималий вагітний животик: пологи вже скоро

0
Співачка Світлана Тарабарова очікує на третю дитину. Тривалий час вона приховувала свою вагітність від публіки, а тепер часто діли

Співачка Світлана Тарабарова очікує на третю дитину. Тривалий час вона приховувала свою вагітність від публіки, а тепер часто ділиться світлинами, на яких демонструє свій округлий животик.

Світлана Тарабарова

Джерело: instagram@tarabarova

Третя вагітність Тарабарової припала на час війни. Попри те, що радісний період очікування дитини затьмарило російське вторгнення, Світлана знаходить способи підняти собі настрій, зарядити позитивом шанувальників та намагається насолоджуватися найкращими моментами у своєму житті.

Нещодавно Світлана Тарабарова влаштувала красиву фотосесію, на якій продемонструвала чималий животик. Новими світлинами співачка поділилась на своїй сторінці в Instagram.

«Сил і настрою немає, але є класні фото, щоб підняти його та почитати ваші теплі коментарі», — написала артистка.


Світлана Тарабарова

Джерело: instagram@tarabarova

Також Світлана запропонувала підписникам вгадати, на якому вона місяці. Термін вагітності співачка приховує, але, судячи з розміру живота, пологи мають відбутися вже найближчі місяці.

Багато прихильників  артистки вважають, що Світлана знаходиться на 7-8 місяці вагітності. Деякі впевнені, що дитина з’явиться на світ в лютому.

Світлана Тарабарова

Джерело: instagram@tarabarova

У нещодавній розмові з Григорієм Решетником Світлана Тарабарова не відповіла прямо на питання про стать дитини, але натякнула. Нам здається, що при такому натяку, складно не здогадатися!

«Хлопчики – до продовження війни, а дівчатка – до перемоги. Ти зрозумів, правда? На нас чекає перемога», – сказала зірка.

Світлана Тарабарова разом із чоловіком Олексієм Бондарем виховує двох дітей: 4-річного сина Івана та 2-річну доньку Марію. Про третю вагітність співачка оголосила в листопаді 2022-го року.Мнение редакции может не совпадать с мнением автора статьи.

Использование фото: П.4 ст.21 ЗУ "Об авторских и смежных правах - "Воспроизведение с целью освещения текущих событий средствами фотографии или кинематографии, публичное сообщение или сообщение произведений, увиденных или услышанных во время таких событий, в объеме, оправданном информационной целью."

Телеграм канал

Понравилась статья? Оцените:
12345 (Пока оценок нет)
Загрузка...
Комментарии
  • На сайте
  • Отзывы в Facebook

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Наши проекты