Моя дитина – онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини чи підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Моя Дитина – портал успішних мам в Україні!
[artlabel id="278667"]
Новости

Стало відомо, кого усиновить ведучий Тимур Мірошниченко та його дружина: подробиці

0
Тимур Мірошниченко та його дружина Інна поділилися радісною новиною у соціальних мережах. Вони подали заяву на усиновлення дитини

Тимур Мірошниченко та його дружина Інна поділилися радісною новиною у соціальних мережах. Вони подали заяву на усиновлення дитини, не зважаючи на всі труднощі, що виникали в процесі. Пара вже кілька років мріє про дитину і нарешті вони на фінальній стадії.

Стало відомо, кого усиновить ведучий Тимур Мірошниченко та його дружина

Джерело: instagram@_inna_mi_

Зіркове подружжя, яке має двох спільних дітей — п’ятирічну доньку та трирічного сина, отримало дозвіл на усиновлення дитини віком до чотирьох років. Інна та Тимур незабаром стануть багатодітними батьками.

Минулого тижня Інна Мірошниченко повідомила про нову проблему, з якою стикнулися вона і її чоловік.

Попри отриманий статус кандидатів на усиновлення та дозвіл на прийняття дитини віком до чотирьох років, вони дізналися, що в притулках немає доступних для усиновлення дітей. Крім того, їхнє місце в черзі на усиновлення було далеким від першого.


«Друзі, ми нарешті офіційно стали кандидатами в усиновлювачі. Рівно пів року життя… Але! Як ми і очікували, «дітей немає». В нашій службі ми в черзі навіть не в першій десятці. Я обдзвонила всі обласні служби України. Всюди (де взяли слухавку), відповідь одна – «дітей немає», — розповідала Інна напередодні радісної звістки.

Однак, вже у понеділок, 12 червня, пара приємно здивувала своїх прихильників радісною новиною, яку вони оприлюднили в Instagram. Тимур та Інна знайшли дитину, яка потребує батьківської любові та піклування. Вони вже подали заяву на усиновлення і розпочали збір всіх необхідних документів для подальшого проходження через судовий процес. Пара відкрила таємницю, що їх дочка Мія та син Марко скоро матимуть маленького братика.

«Поки без подробиць. Ми написали заяву на усиновлення. Попереду збір документів для суду та сам суд. Ще зовсім трішки — і синочок буде з нами!»,- зазначило подружжя у спільному дописі.

Стало відомо, кого усиновить ведучий Тимур Мірошниченко та його дружина

Джерело: [email protected]

За словами Інни Мірошниченко, вона щаслива, що нарешті матиме можливість стати матір’ю для хлопчика, який втратив своїх батьків через жорстоку війну.

 «Сісти в машину і їхати шукати тебе. Знати, що знайду, бо саме про це були всі мої молитви: знайти найкоротший та найлегший шлях до тебе. У кожній медитації, в кожній розмові з Богом», — написала вона.

Стало відомо, кого усиновить ведучий Тимур Мірошниченко та його дружина

Джерело: instagram@_inna_mi_

Шанувальники зіркового подружжя дуже зраділи цій новині і почали вітати їх у коментарях:

  • «Мене аж мурахи пробрали від ваших новин. Божого супроводу в усіх наступних кроках! Ви — супер!»
  • «Ви дуже сильні та молодці!»
  • «Боже, Тім, плачу! Ви – молодці!»
  • «Це такий приклад! Спасибі вашій сімʼї!»
  • «Ви чудовий приклад для інших. Нехай Бог рясно благословить вашу родину».
  • «Аааа, хлопчик. Так чекаю побачити ці очі».
  • «Нехай все буде легко».Мнение редакции может не совпадать с мнением автора статьи.

Использование фото: П.4 ст.21 ЗУ "Об авторских и смежных правах - "Воспроизведение с целью освещения текущих событий средствами фотографии или кинематографии, публичное сообщение или сообщение произведений, увиденных или услышанных во время таких событий, в объеме, оправданном информационной целью."

Телеграм канал

Понравилась статья? Оцените:
12345 (Пока оценок нет)
Загрузка...
Комментарии
  • На сайте
  • Отзывы в Facebook

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Наши проекты