Моя дитина - онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини або підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Моя Дитина – портал успішних мам в Україні!
[artlabel id="273957"]
Все буде УКРАЇНА!, Новини

Співачка MamaRika: про розлуку з чоловіком, рідними та про плани на майбутнє

Old date:
Current date: 2022.07.01
New date: 2022.05.16
0
Українська співачка MamaRika розповіла свою історію. Через війну вона була змушена з маленьким сином Давидом здолати тяжкий шлях до П

Українська співачка MamaRika розповіла свою історію. Через війну вона була змушена з маленьким сином Давидом здолати тяжкий шлях до Польщі, а її чоловік, комік Сергій Середа залишився в Україні. Зараз MamaRika вже повернулася до України, оскільки не змогла витримати розлуки з коханим.

Співачка MamaRika

Ваші відчуття 24.02.2022, були готові, вірили, що почнеться війна?

Ми зовсім не були готові до того, що почнеться війна, тримали руку на пульсі, але мозок абсолютно не розглядав варіант, що такий страх може статися з нами у 21 столітті в цивілізованому світі. Тому в нас навіть не був зібраний необхідний мінімум промов, але я знаю що дуже багато людей заздалегідь пробували виїхати або мали тривожний чемодан у коридорі. Нас це застало зненацька, вже коли ми вночі дивувалися за кілька годин до вибухів звернення цього ідіота-карліка про те, що він не вважає Україну незалежною державою, що Україна це частина росії.

Коли ми побачили це звернення, тоді почали підозрювати, що щось може бути. Але по інерції пішли спати, а за кілька годин після цього нас розбудили вибухи.

Як змінилося ваше життя та діяльність у новій реальності?

Життя змінилося повністю, вектор цінностей, все змінилося. У українців все змінилося, зараз кожен з нас волонтер і не важливо, ким був до війни – тепер кожен на своєму фронті. Кожна мама, яка захищатиме своїх дітей за кордоном чи в Україні, кожен батько, який служить і захищає нашу державу, кожен волонтер, який допомагає чим може. Тобто зараз немає поняття розподілу на професії – зараз всі ми працюємо на одну мету. Це свобода, це знищення ворога, це бажання і можливість жити у вільній державі. Це – Перемога! Тому, як далі складатиметься наша частка, чи ми повернемося до того режиму життя, до якого звикали, ми не знаємо.

Але ми знаємо одне: якщо кожен з нас буде робити те, що може в рамках цієї реальності, якою страшною вона б не була, то ми наблизимося до Дня Перемоги швидше. Звичайно, я як музикант, як артист, навіть у цих умовах намагаюся робити музику і волонтерити разом із моїм чоловіком – ми робимо все, що можемо, збираємо кошти на допомогу ЗСУ, даємо благодійні концерти. Але повноцінною музичну діяльність зараз назвати не можна, на жаль, бо, знову ж таки, всі зусилля спрямовані на одну мету – перемогти рашистів!

Співачка MamaRika

Як переживає війну ваша батьківщина, сину?

Буквально минулого тижня я повернулася з Польщі до України і, нарешті, наша батьківщина возз'єдналася. Ми не бачилися з чоловіком більше півтора місяця, і відповідно, батько не бачив сина всю цю годину. Тому ми ухвалили це рішення. Зараз ми знаходимося в Чернівцях і, як би не було складно, все одно вдома краще, вдома добре і рідна земля дає сил. Ми разом і для нас це величезне щастя. Звичайно, коли спрацьовують бузки, або читаєш, що відбувається в інших містах, то постійно плачеш і це неможливо витримати. Але ми віримо, що все скоро закінчиться.

Які плани вашої батьківщини, на жаль, зірвала війна?

Планів було дуже багато, мабуть, краще про це не говорити взагалі, бо серце крається. Було дуже багато творчих планів, ми мали випускати багато пісень та кліпів, їхати в тур, просто жити своєю життям у кінці кінців!

Ми навіть шутили, що не віримо, що колись кудись поїдемо відпочити. Бо щоразу, коли ми планувати відпустку, то починався карантин, то ще щось… У мене навіть була така шутка: «Боже що станеться цього разу, коли ми спробуємо виїхати у подорож», і, на жаль, справді стало найгірше. Я вам так скажу: ці всі плани не мають вже зараз значення, головне майбутнє наших дітей, яке залежить тільки від нас.

Зараз – головне, щоб усі були живі й здорові, щоб був мир, а все решта матеріальне, взагалі не важливо. Все можна відбудувати, крім людської життя.

Співачка MamaRika

Українським сім'ям доводиться пристосовуватись до нової жахливої ​​реальності. Як пояснити те, що відбувається дітям?

Найгірше в цій ситуації, що наші діти чомусь повинні побачити все це, я не розумію чим вони заслужили жити в цей час! Виходить, вони діти війни. Це найгірше, що може бути і до цього неможливо пристосуватися. Це просто треба якось пережити, але не знаю як… Мабуть мені пощастило трохи більше в плані, що моєму синові тільки 9 місяців, він не до кінця розуміє все, що відбувається. Давід лякався гучних вибухів, коли ми були під Києвом, ну і звичайно відчував мій страх, бо ми одне ціле. довелося пережити разом. Знаєте, сам факт, що за 9 місяців життя мого сина 2 він уже прожив у війні – невимовно лякає…

Як це пояснювати діткам, які вже дорослі, я не знаю, бо хіба можна пояснити невинному, чистому створінню чому люди такі жорстокі? Мабуть, наводити елементарний приклад, що існує добро і зло, і зло зараз намагається нас убити. Саме тому ми є уособленням добра, де наші воїни, як ангели, відважно захищають Україну. І добро переможе зло, обов'язково, так завжди буває, як у всіх казках.

Де брати сили, щоб витримати та підтримати дітей?

З кожним днем ​​стає все важче і фізично, і морально, особливо тим, хто зараз перебуває в Україні. Всі молитви направлені на підтримку наших воїв, кожного українця. Я завжди, коли молюся, то уявляю победу. Я посилаю всю свою любов та всі свої сили в гарячі точки, бо я впевнена, що треба вистояти і з Божою поміччю, з нашою владою та людьми, ми це зробимо! Як підтримати діток? Їх треба просто обіймати, цілувати й берегти наскільки це зараз можливо. Найчастіше говорити, що любите, давати їм відчуття захисту, хоча б у ваших объятах. Діти дуже відчувають всі ці речі. Я постійно обіймаю сина, показую, що я поруч і буду з ним, щоб не сталося. У моїй новій пісні «Сину», яку я посвятила всім українським мамам та діткам, є одна фраза «Обійматиму тобі, мій сину, навіть коли політати ножі в спину». Вона чітко передає почуття, які шкіра мама відчуває до своєї дитини, і що кожна з нас справді готова віддати свою життя, аби тільки спасти своє найдорожче.

Співачка MamaRika

Плани, мрії, надії: що робитимете після нашої победи?

Ви знаєте, зараз якось не хочеться взагалі далеко щось планувати, заглядати наперед. Ми живемо тут і зараз, у цьому моменті. І дякуємо за те, що він є, за те, що ти живеш, дихаєш, за те, що ти можеш обійняти свого сина, за те, що ти можеш просто вийти на вулицю і побачити сонце над головою.

Зараз життя нас навчило нічого не планувати, а просто жити.

Тому план один – перемогти! Покарати зло! Захистити Україну, а після Перемоги, яка буде 100 відсотків, хочеться просто вийти на вулицю та обіймати всіх, кого зустрінеш, без різниці, просто обійматись, цілуватись і дуже голосно співати наші пісні на честь победи.


Думка редакції може збігатися з думкою автора статті.

Використання фото: П.4 ст.21 ЗУ "Про авторські та суміжні права - "Відтворення з метою висвітлення поточних подій засобами фотографії або кінематографії, публічне повідомлення або повідомлення творів, побачених або почутих під час таких подій, в обсязі, виправданому інформаційною метою. "

Телеграм канал

Редактор

Сподобалася стаття? Оцініть:
12345 (Поки що оцінок немає)
Завантаження ...
Поділитися:
Коментарі
  • На сайті
  • Відгуки у Facebook

Додати коментар

Вашу адресу email не буде опубліковано.

Наші проекти
x