Моя дитина - онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини або підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Моя Дитина – портал успішних мам в Україні!
UA
RU
[artlabel id="277944"]
Новини

Швидка допомога для матусь: Світлана Тарабарова випустила “Дитячий альбом”

0
“Народила! Ні, ще не донечку, але цей альбом ми писали разом із нею під серцем і я дослухалася до її підказок”, – з такого жартівливого

“Народила! Ні, ще не донечку, але цей альбом ми писали разом із нею під серцем і я дослухалася до її підказок”, – з такого жартівливого допису у соцмережах розпочинається знайомство із «Дитячим альбомом» Світлани Тарабарової, яка на девʼятому місяці своєї третьої вагітності презентує музичну новинку.

Джерело: Instagram @tarabarova

Світлана – мама двох, а найближчими тижнями вже трьох дітей, тож остро відчуває потреби молодих батьків.

“Дитячий альбом” – це наче швидка допомога для всіх матусь, бо тепер за настрій ваших сонечок буде відповідати музика, а вам більше не потрібно буде тисячу разів повторювати “чистимо зуби”, “одягаємося” та інші фрази. Мами точно зрозуміють про що йде мова”, – розповідає Світлана.

Джерело: Instagram @tarabarova

Альбом вже доступний на всіх цифрових. майданчиках.


Команда співачки, порадившись із психологами, мультиплікацію вирішили поки що не робити – головне завдання створити настрій, навчити новому і відірвати дітей від зомбі-гаджетів, зберігши при цьому контакт із батьками.

Джерело: Instagram @tarabarova

Якісного українського контенту для дітей мусить бути більше – це думка багатьох батьків, які кожного дня виховують майбутнє нашої країни. Роками ми спостерігали засилля російськомовних “маш та ведмедів”, “фіксиків”, “малишаріків” і не тільки, але зараз перегляд чи прослуховування російського контенту дорівнює спонсорству армії агресора і про це варто пам’ятати завжди.


Думка редакції може не збігатися з думкою автора статті.

Використання фото: П.4 ст.21 ЗУ "Про авторські та суміжні права - "Відтворення з метою висвітлення поточних подій засобами фотографії або кінематографії, публічне повідомлення або повідомлення творів, побачених чи почутих під час таких подій, в обсязі, виправданому інформаційною метою. "

Телеграм канал

Редактор

Сподобалася стаття? Оцініть:
12345 (Поки що оцінок немає)
Завантаження ...
Поділитися:
Коментарі
  • На сайті
  • Відгуки у Facebook

Додати коментар

Вашу адресу email не буде опубліковано.

Наші проекти