Моя дитина - онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини або підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Моя Дитина – портал успішних мам в Україні!
[artlabel id="272451"]
Новини

Шарліз Терон показала рідкісне фото з доньками

Old date:
Current date: 2022.06.26
New date: 2022.02.01
0
Популярна акторка Шарліз Терон привітала власну маму з днем ​​народження та поділилася рідкісним сімейним фото. Шарліз Терон н

Популярна акторка Шарліз Терон привітала власну маму з днем ​​народження та поділилася рідкісним сімейним фото.

Шарліз Терон показала рідкісне фото з доньками

Джерело: instagram.com/charlizeafrica

Шарліз Терон не з тих селебретіс, що активно демонструють особисту життя. Зірка намагається тримати дітей подалі від соцмереж та захищати від уваги преси. Та все ж іноді вона робить винятки, як у день народження своєї мами Герді.
В інстаграм Терон поділилася дописом, у якому привітала іменинницю та показала її разом з дітьми — десятирічною Джексон та семирічною Августиною. Старша донька, до речі, народилася хлопчиком, але згодом зрозуміла, що відчуває себе дівчинкою.

Шаріл Терон діти

Джерело: instagram.com/charlizeafrica

Нагадаємо, у 2012 році Шарліз Терон усиновила хлопчика Джексона родом із ПАР. А ще за три роки вона стала мамою для дівчинки Августині з Америки. Весною 2020-го зірка пояснила: її син не вважає собі хлопцем. Саме тому вона попросила називати дитину через займенник «вона».


«Ось і все, тепер у мене є дві прекрасні доньки, яких я оберігатиму, як будь-який нормальний батько. Вони народилися такими, якими є, і самі вирішувати, ким хочуть бути. Мій обов'язок у цьому випадку — тільки любити їх і стежити за тим, щоб у них все було добрим», — розповіла публічно Шарліз.


За словами зіркової мами, Джексон ще у три роки сказала, що вважає собі дівчинкою. Шарліз прийняла таке самосприйняття дитини та дозволила їй бути собою. Вона дуже любить своїх доньок і повністю посвячує собі материнство.


«Моє життя з моїми дітьми і з моєю неймовірною сім'єю, яка в мене є, прекрасне. Я можу чесно сказати, що не відчуваю себе одинокою. Наприкінці дня я лягаю в ліжко і думаю про те, що не хотіла б, щоб цей день пройшов якось інакше», — зізналася якось Терон.

Сін Шарліз Терон

Джерело: instagram.com/charlizeafrica


Думка редакції може збігатися з думкою автора статті.

Використання фото: П.4 ст.21 ЗУ "Про авторські та суміжні права - "Відтворення з метою висвітлення поточних подій засобами фотографії або кінематографії, публічне повідомлення або повідомлення творів, побачених або почутих під час таких подій, в обсязі, виправданому інформаційною метою. "

Телеграм канал

Редактор

Сподобалася стаття? Оцініть:
12345 (Поки що оцінок немає)
Завантаження ...
Поділитися:
Коментарі
  • На сайті
  • Відгуки у Facebook

Додати коментар

Вашу адресу email не буде опубліковано.

Наші проекти
x