Моя дитина - онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини або підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Моя Дитина – портал успішних мам в Україні!
UA
RU
[artlabel id="270918"]
Новини

Сергій Притула показавши, як підросла його старша донечка

0
Український шоумен Сергій Притула має трьох дітей. Він рідко ділиться сімейними знімками, але нещодавно вирішивши потішити підписи.

Український шоумен Сергій Притула має трьох дітей. Він рідко ділиться сімейними знімками, але нещодавно вирішивши потішити підписників новим фото старшої доньки.

Сергій Притула показавши старшу доньку

Джерело: facebook.com/serhiyprytula

Відомий шоумен Сергій Притула вперше за довгу годину порадував прихильників новим фото з донькою. Соломії вже 4 річки і вона росте справжньою красунею.

Відповідний кадр Притулку розмістив на Facebook. У дописі зірковий тато повідомив, що його донечка потрапила до Пласту. Ведучий щасливий цьому, бо в організації виховують справжніх патріотів.

«Мабуть, найкраще, що може трапитися з дітьми у сучасній Україні – це потрапити у Пласт! Соломійка вже кілька місяців є пластовим пташем, чому я нестримно тішусь. Кращого середовища для плекання любові до своєї Країни і рідної мови годі й шукати. Кожні сходини наших пташат, завдяки неймовірній виховниці Олі, стають безцінним джерелом пізнання історії України, уроками бережливого ставлення до природи, першими щаблями до формування ще маленького, але вже Громадянина!»


- Розповівши Притула.

Донька Сергія Притулі

Джерело: facebook.com/serhiyprytula

Сергій Притула про доньку

Джерело: facebook.com/serhiyprytula

Також ведучий нагадав, що дуже важливо пояснювати дітям, що таке інклюзивність та прививати їм любов до рідної країни.

«Пояснити дітям змалку, що таке інклюзивність – це важливо! Запалити свічку пам'яті, перед цим зробивши її власноруч та вислухавши про Голодомор – це безцінно! На відміну від піонерської організації, частинкою якої мені довелося побувати у своєму радянському детстві, і яка була однією з ланок цепочки «жовтіня-піонер-комсомолець-комуніст», Пласт є аполітичною структурою. Проте, несе у собі ті правильні ідеологічні засідки, на яких виростають майбутні патріоти!»

Прихильники погодилися з думками зіркового тата та зауважили, що Соломія зростає його копією.

Сергій Притула з донькою

Джерело: facebook.com/serhiyprytula

Нагадаємо, Сергій Притула має трьох дітей. Від колишньої жінки Юлії він виховує сина Дмитра, а від теперішньої дружини Катерини — доньок Соломію та Стефанію, яка народилася у травні цього року.


Думка редакції може не збігатися з думкою автора статті.

Використання фото: П.4 ст.21 ЗУ "Про авторські та суміжні права - "Відтворення з метою висвітлення поточних подій засобами фотографії або кінематографії, публічне повідомлення або повідомлення творів, побачених чи почутих під час таких подій, в обсязі, виправданому інформаційною метою. "

Телеграм канал

Сподобалася стаття? Оцініть:
12345 (Поки що оцінок немає)
Завантаження ...
Коментарі
  • На сайті
  • Відгуки у Facebook

Додати коментар

Вашу адресу email не буде опубліковано.

Наші проекти