Моя дитина - онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини або підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Моя Дитина – портал успішних мам в Україні!
[artlabel id="246776"]
Новини

Сергій Притула зворушив відео з донькою в селі: дитя міста

Old date:
Current date: 2022.08.11
New date: 2020.05.18
0
Шоумен вивіз маленьку Соломію до села, де дівчинка вперше побачила корову і навіть із нею поспілкувалася. Малятко пропонує відпочиваюч

Шоумен вивіз маленьку Соломію до села, де дівчинка вперше побачила корову і навіть із нею поспілкувалася.

Сергій Притула

Джерело: instagram @siriy_ua

Малятко пропонує відпочиваючій Буреньці крихітну квіточку і неймовірно радіє, коли корівка тягнеться до неї губами. А от тато дівчинки ностальгує за своїм сільським дитинством, коли до тварин ставилися винятково практично – з позиції їхньої користі для господарів.
 

Переглянути цю публікацію в Instagram

 


Публікація від Сергій Притула (@siriy_ua)


Моє дитинство пройшло у смт. Вишнівець. Я пас корів (у нас були Зірка, Малина і Чорно-Ряба), відкидав гній та вичерпував гноївку за коровами та свинями, кормував курчат, складав сіно в копиці, відсікав гичку від буряків, тягнувши мішками тирсу з «пілорами», щоб стелити худобі …
Тому, мені трішки дивно бачити таку «пісенячу» радість дитини від спілкування з корівкою.
Але, з іншого боку, чого чекати від урбанізованої дитини;)))))?!
Пізнаємо життя у всіх його вимірах!


Сергій Притула

Джерело: instagram @siriy_ua

Сам Притула, за всієї любові до сільської праці, вже багато років тому перебрався до столиці, став дуже успішним шоуменом і навіть двічі одружився. Соломія – друга дитина Сергія Притули, якого народила його друга дружина та колега по роботі Катерина Сопельник, тепер – Притула. Дівчинці у липні виповниться 3 роки і батьки її від людей не ховають.


Сергій Притула

Джерело: instagram @kateryna_pry

У Соломії є старший брат – син Притули від першого шлюбу 11-річний Дмитрик, який живе зі своєю мамою, але чудово ладнає з новою дружиною Сергія та обожнює маленьку сестричку. Дмитро часто проводить час із новою сім'єю свого батька, і, схоже, все у них чудово.Думка редакції може збігатися з думкою автора статті.

Використання фото: П.4 ст.21 ЗУ "Про авторські та суміжні права - "Відтворення з метою висвітлення поточних подій засобами фотографії або кінематографії, публічне повідомлення або повідомлення творів, побачених або почутих під час таких подій, в обсязі, виправданому інформаційною метою. "

Телеграм канал

Редактор

Сподобалася стаття? Оцініть:
12345 (2 оцінок, середнє: 5,00 з 5)
Завантаження ...
Поділитися:
Коментарі
  • На сайті
  • Відгуки у Facebook

Додати коментар

Вашу адресу email не буде опубліковано.

Наші проекти
x