Моя дитина - онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини або підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Моя Дитина – портал успішних мам в Україні!
[artlabel id="259536"]
Новини

Санта Дімопулос показала дочку, що підросла, на пляжі: на кого схожа дівчинка

Old date:
Current date: 2022.07.01
New date: 2020.12.08
0
Після перемоги в шоу «Танці із зірками» Санта вирушила відпочити на теплому морському пляжі Разом із однорічною донькою Софією Ді

Після перемоги у шоу «Танці із зірками» Санта вирушила відпочити на теплому морському пляжі

Джерело: instagram @santadimopulos

Разом із однорічною донькою Софією Дімопулос відлетіла в Дубай і вже поділилася милими фото дівчинки, яка насолоджується теплом, сонцем і морем.
Джерело: instagram @santadimopulos

Софішка ❤️ Sofia - my universe?

Джерело: instagram @santadimopulos

Джерело: instagram @santadimopulos

Джерело: instagram @santadimopulos

Джерело: instagram @santadimopulos

У коментарях користувачі розійшлися в думках, на кого більше схоже малятко – одні вважають, що вона татова копія, інші знаходять більше схожості з мамою: «Як можна так бути на стільки схожою на тата?? ?», «Копія чоловіка?????????», «Мамочкині очі. Не вся татова)?♥️», «Біляночка❤️ на тлі мами особливо ??приголомшливо❤️»


Джерело: instagram @santadimopulos

Нагадаємо, екс-учасниця гурту «ВіаГра» Санта Дімопулос народила доньку 14 вересня 2019 року. Народжувала Санта У Монако, в Лікарняному центрі принцеси Грейс і чекала на зустріч із малюком понад 40 тижнів. Малятко народилося досить великою — понад 4 кг.


Джерело: instagram @santadimopulos

Батько маленької Софійки – чоловік Санти Дімопулос бізнесмен Ігор Кучеренко. Окрім однорічної Софії Санта Дімопулос виховує 12-річного сина Даніеля від українського шоумена Андрія Джеджули.Думка редакції може збігатися з думкою автора статті.

Використання фото: П.4 ст.21 ЗУ "Про авторські та суміжні права - "Відтворення з метою висвітлення поточних подій засобами фотографії або кінематографії, публічне повідомлення або повідомлення творів, побачених або почутих під час таких подій, в обсязі, виправданому інформаційною метою. "

Телеграм канал

Редактор

Сподобалася стаття? Оцініть:
12345 (3 оцінок, середнє: 5,00 з 5)
Завантаження ...
Поділитися:
Коментарі
  • На сайті
  • Відгуки у Facebook

Додати коментар

Вашу адресу email не буде опубліковано.

Наші проекти
x