Моя дитина - онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини або підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Моя Дитина – портал успішних мам в Україні!
UA
RU
[artlabel id="229045"]
Новини

Вже місяць! Санта Дімопулос показала маленьку доньку

Old date:
Current date: 2022.12.05
New date: 2019.10.15
0
Як швидко ростуть діти! Доньці Санти Дімопулос вже виповнився місяць, і мама поділилася новим фото з дівчинкою. На знімку, який

Як швидко ростуть діти! Доньці Санти Дімопулос вже виповнився місяць, і мама поділилася новим фото з дівчинкою.

Санта Дімопулос

Джерело: instagram @santadimopulos

На знімку, який Санта опублікувала в Інстаграмі, Софія одягнена у сукні і це дуже мило. Обличчя малюка мама поки показувати не наважується, але ручки та ніжки зі складочками не приховує.

Санта Дімопулос

Джерело: instagram @santadimopulos

Всього місяць, а вона вже стільки привнесла в наші життя - безумовне кохання, сенс, абсолютне щастя і почуття єднання з нею, один з одним, з Всесвітом і я вже зовсім не уявляю своє життя без нього?

Санта Дімопулос

Джерело: instagram @santadimopulos

Санта з донькою, як і раніше, знаходиться в Моте-Карло, де вона народила свою дівчинку. Разом з нею приїхала мама співачки, щоб допомогти у перші найскладніші тижні після народження дитини. Своїми пологами Санта залишилася дуже задоволена – вона народжувала в лікарняному центрі принцеси Грейс (Centre Hospitalier Princesse Grace), який є єдиною державною лікарнею в Монако.


Санта Дімопулос

Джерело: instagram @santadimopulos

Дівчинка народилася досить пізно – лікарі вже думали про стимуляцію пологів. Проте, 14 вересня, на 41-му тижні вагітності Санта Дімопулос народила сама досить велику дитину, вагою понад 4 кг.

Санта Дімопулос

Джерело: instagram @santadimopulos

Нагадаємо, Софія стала другою дитиною для 32-річної Санти Дімопулос та першою спільною дитиною з її нинішнім чоловіком бізнесменом Ігорем Кучеренком. Синові Санти Даніелю вже 11 років, його батько – шоумен Андрій Джеджула.


Думка редакції може збігатися з думкою автора статті.

Використання фото: П.4 ст.21 ЗУ "Про авторські та суміжні права - "Відтворення з метою висвітлення поточних подій засобами фотографії або кінематографії, публічне повідомлення або повідомлення творів, побачених чи почутих під час таких подій, в обсязі, виправданому інформаційною метою. "

Телеграм канал

Редактор

Сподобалася стаття? Оцініть:
12345 (1 оцінок, середнє: 5,00 з 5)
Завантаження ...
Поділитися:
Коментарі
  • На сайті
  • Відгуки у Facebook

Додати коментар

Вашу адресу email не буде опубліковано.

Наші проекти