Моя дитина - онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини або підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Моя Дитина – портал успішних мам в Україні!
[artlabel id="214448"]
Новини

З мамою на роботу: Джамала привела маленького сина на знімальний майданчик

Old date:
Current date: 2022.11.27
New date: 2019.05.17
0
Однорічний Емір Рахман, син співачки Джамали, допомагав мамі на роботі. Джамала вже не ховає личко свого малюка, а тому з задоволенням.

Однорічний Емір Рахман, син співачки Джамали, допомагав мамі на роботі.

Джамала вже не ховає обличчя свого малюка, а тому із задоволенням публікує фото із сином в Інстаграмі. Днями вона взяла із собою однорічного Еміра-Рахмана на зйомки проекту «Голос. Діти», де вона виступає у ролі судді. Малюк посидів у маминому суддівському кріслі і позував разом із мамою перед камерами.

Схоже, нове незвичне місце, незрозуміле світло і незнайомі люди навколо трохи збентежили малюка, але присутність поряд мами скрасила всі його переживання.

Вперше Емір-Рахман був на зйомках «Голосу», коли йому було 2 тижні, тоді саме знімали фінальний випуск сезону.


А сьогодні він прийшов підтримати мене на Голос. Діти» ❤️

Цілий рік Джамала ховала обличчя сина, публікуючи тільки ті фото, на яких Емір-Рахман видно зі спини. У перший день народження хлопчика Джамала вперше зважилася показати його обличчя публіці, виклавши перші портрети в Інстаграм.

Нагадаємо, переможниця конкурсу «Євробачення 2016» 34-річна Джамала, у світі Сусанна Джамаладінова, вийшла заміж за свого обранця Сеїт-Бекіра Сулейманова 26 квітня 2017-го.

29 листопада того ж року Джамала офіційно повідомила про те, що вагітна первістком через соцмережі. 27 березня 2018 року вранці Джамала народила хлопчика, якого назвала Емір-Рахман Сеїт-Бекір ог'ли Сулейманов.


Думка редакції може збігатися з думкою автора статті.

Використання фото: П.4 ст.21 ЗУ "Про авторські та суміжні права - "Відтворення з метою висвітлення поточних подій засобами фотографії або кінематографії, публічне повідомлення або повідомлення творів, побачених чи почутих під час таких подій, в обсязі, виправданому інформаційною метою. "

Телеграм канал

Редактор

Сподобалася стаття? Оцініть:
12345 (1 оцінок, середнє: 5,00 з 5)
Завантаження ...
Поділитися:
Коментарі
  • На сайті
  • Відгуки у Facebook

Додати коментар

Вашу адресу email не буде опубліковано.

Наші проекти