Моя дитина - онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини або підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Моя Дитина – портал успішних мам в Україні!
UA
RU
[artlabel id="214261"]
Новини

Рідкісний кадр: Джулія Робертс з чоловіком та дітьми

Old date:
Current date: 2022.12.06
New date: 2019.05.15
0
Чоловік голлівудської зірки Джулії Робертс поділився сімейним селфі. На смішному домашньому селфі, яке Деніел Мордер опублікувало

Чоловік голлівудської зірки Джулії Робертс поділився сімейним селфі.

Джулія Робертс

Джерело: instagram @juliaroberts

На смішному домашньому селфі, яке Деніел Мордер опублікував у себе в Інстаграмі, вся родина у зборі. І це фото викликало чималий ажіотаж – адже Джулія Робертс ніколи не показує сімейні фото та шанувальники раді побачити, як виглядають її дорослі діти.

Джулія Робертс

Джерело: instagram @modermoder

modermoder Це чудова матуся у центрі. Ми так тебе кохаємо! – підписав знімок Деніел.

Джулія Робертс

Джерело: instagram @modermoder

Джулія Робертс та Деніел Мордер виховують трьох дітей – 14-річних близнюків Хезел та Фіннеаса та 11-річного Генрі. Фото дітей, нехай і дуже рідко, але з'являється в інстаграмі тата. Так останній сімейний кадр Джулії Робертс із дітьми він виклав у жовтні 2017-го.


Джерело: instagram @modermoder

А згодом ділився спортивними досягненнями своїх дітей. До речі, у них також є акаунти в Інстаграмі, але всі вони закриті, що цілком зрозуміло.

Нагадаю, у липні 2002 року Джулія Робертс вийшла заміж за кінооператора Деніела Модера і дуже скоро завагітніла. 28 листопада 2004 року у пари народилася двійня – дівчинку назвали Хезел Патріша, а хлопчик Фіннеас Уолтер. Їхній молодший брат Генрі Деніел народився 18 червня 2007 року.


Думка редакції може збігатися з думкою автора статті.

Використання фото: П.4 ст.21 ЗУ "Про авторські та суміжні права - "Відтворення з метою висвітлення поточних подій засобами фотографії або кінематографії, публічне повідомлення або повідомлення творів, побачених чи почутих під час таких подій, в обсязі, виправданому інформаційною метою. "

Телеграм канал

Редактор

Сподобалася стаття? Оцініть:
12345 (Поки що оцінок немає)
Завантаження ...
Поділитися:
Коментарі
  • На сайті
  • Відгуки у Facebook

Додати коментар

Вашу адресу email не буде опубліковано.

Наші проекти