Моя дитина - онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини або підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Моя Дитина – портал успішних мам в Україні!
[artlabel id="249801"]
Новини

Розлучення Харламова та Асмус – піар-хід чи ні?

Old date:
Current date: 2022.09.28
New date: 2020.06.25
0
Схоже, Гарік Харламов та Крістіна Асмус мітять на звання жартівників року. Незабаром після новини про розлучення пари з'явилися чутки, що вони

Схоже, Гарік Харламов та Крістіна Асмус мітять на звання жартівників року. Незабаром після новини про розлучення пари з'явилися чутки, що вони розіграли своїх шанувальників заради прем'єри нового шоу зі своєю участю. Коментар одного з подружжя не забарився.

Розлучення Харламова та Асмус привернув чимало уваги преси та шанувальників. Пара вважалася однією з найміцніших у російському шоу-бізнесі, тому їхній розрив викликав лише прикрість у публіки.

Хоча знаменитості дали зрозуміти, що рішення про розлучення було обопільним та обговорювалося ще рік тому, у багатьох виникли питання. Як же так, прекрасна сім'я, яка демонструвала протягом майже восьми років ідилію, розпалася?

Користувачі та таблоїди, як Станіславський, заволали — не вірю! І деякі чутки з цього приводу лише додали олії у вогонь. Так, днями з'явилася інформація, що розлучення Харламова та Асмус насправді – розлучення публіки! Про це розповів провідний YouTube-шоу Comment Out Володимир Марконі в інтерв'ю "Комсомольській правді".


«Так, зрозуміло, вони брали участь у проекті! І здорово, що цей веселий розіграш і дружня підколка так цікаво розбурхала медійний простір»,

- заявив він.

За його словами, Гарік та Крістіна отримали спільне синхронне завдання. Вони повинні були виконати одне покарання на двох, і їхні пости про розлучення тому доказ.

«Як ви бачите по тексту (в постах - прим. ред.), і у Гаріка, і у Христини все співпадає слово в слово. Тож цей текст із картки», — зауважив ведучий.

Також він зізнався, що новий випуск Comment Out за участю «гумористів» вийде в липні:

«Оскільки вони прекрасні актори, за інерцією довгий час вони, напевно, ще будуть говорити «ні-ні» (мовляв, це не шоу — прим. ред), але щойно в липні вийде випуск, ми всі карти одразу ж розкриємо».

До речі, ні-ні все ж таки було. Минулого вечора Гарік Харламов у відповідь опублікував у своєму мікроблозі спростування. Він представив скріни статті з коментарями Марконі та записав відеозвернення, в якому висміяв його слова та спростував участь у вищезгаданій програмі. До того ж він підтвердив розлучення з Крістіною і заявив, що чекає виходу шоу нібито за його участю.

Але що найцікавіше, вже незабаром пост з офіційного облікового запису Гаріка був вилучений... Збіг? На щастя, добрі люди встигли зберегти відео.

 

Переглянути цю публікацію в Instagram

 

Публікація від НОВИНИ ШОУБІЗНЕСУ (@showbusiness.rus)

У коментарях користувачі розділилися на три табори: одні вражалися пліткам навколо розставання кумирів, інші розкритикували пару за подібний «жарт», а треті висловили надію, що кохані все ж таки разом.

Чи справді все розлучення - звичайний піар-хід, залишається ворожити і чекати на нові деталі. У будь-якому випадку спекуляції на подібній темі подружжя красивіше не зроблять.

А що ви думаєте з цього приводу?

Джерело: журнал «Ліза»


Думка редакції може збігатися з думкою автора статті.

Використання фото: П.4 ст.21 ЗУ "Про авторські та суміжні права - "Відтворення з метою висвітлення поточних подій засобами фотографії або кінематографії, публічне повідомлення або повідомлення творів, побачених або почутих під час таких подій, в обсязі, виправданому інформаційною метою. "

Телеграм канал

Редактор

Сподобалася стаття? Оцініть:
12345 (1 оцінок, середнє: 5,00 з 5)
Завантаження ...
Поділитися:
Коментарі
  • На сайті
  • Відгуки у Facebook

Додати коментар

Вашу адресу email не буде опубліковано.

Наші проекти