Моя дитина - онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини або підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Моя Дитина – портал успішних мам в Україні!
[artlabel id="170562"]
Новини

Привіт із Майямі: Анатолій Анатолич поділився фото сімейного відпочинку

Old date:
Current date: 2022.09.29
New date: 2018.01.05
0
Український ведучий та шоумен Анатолій Анатолич разом із сім'єю вирушив на зимові канікули до теплого Майямі. Тепер він активно справив

Український ведучий та шоумен Анатолій Анатолич разом із сім'єю вирушив на зимові канікули до теплого Майямі. Тепер він активно ділиться враженнями, викладаючи фото та відео в Інстаграм.

Анатолій Анатолій

Джерело: instagram @anatoliyanatolich

З мокрого та холодного Києва, який навіть снігом не тішить, Анатолій Анатолич вирушив із дівчатами у теплі краї та для своїх дивовижних пригод обрав Майямі. Перший пост в Інстаграмі ведучий і тато присвятив власне перельоту, змонтувавши коротке хвилинне відео зі всього, що знімали в дорозі.


anatoliyanatolich Коротко про те, як ми полетіли, але обіцяли повернутися. Половину відео знімала сама Аліса.

Анатолій Анатолій

Джерело: instagram @anatoliyanatolich

Прогулянки по незнайомих вулицях, безліч нових вражень, та й просто час, проведений усім разом – явно приносять задоволення та татові і донькам.

Анатолій Анатолій

Джерело: instagram @anatoliyanatolich

Незважаючи на те, що в Майямі зараз не так вже й тепло – лише 10-15 градусів, але не побувати біля океану, звичайно, мандрівники не могли.

anatoliyanatolich Гострий репортаж із місця подій?

Це відео вразило фоловерів: «Тачі дочки», «Гарного відпочинку вам)) а маму де втратили? в SPA?))», «Чувак, позаду вас походу чергове зародження урагану!», «Супер, банда???»

Відпочиває Анатолій Анатолич із сім'єю у Майямі лише третій чи четвертий день, але вони вже встигли побувати в одному із найцікавіших музеїв міста Museum of Discovery and Science.

Анатолій Анатолій

Джерело: instagram @anatoliyanatolich

anatoliyanatolich Коли знайшов ідеальний інтер'єр для дитячої кімнати.

У музеї представлені різні галузі науки - біологія, анатомія, мінералогія, геологія та ін. Багато експонатів, які будять уяву дитини, допомагають їй розвинути інтерес до науки. Ну а наших мандрівників вразила величезна акула в залі, присвяченій океану.

Анатолій Анатолій

Джерело: instagram @anatoliyanatolich

anatoliyanatolich Будівля падає, чи це я падаю?

Пригоди мандрівників у самому розпалі, попереду ще багато цікавого, і, звичайно, Анатолій Анатолич покаже ще чимало сонячних фото та відео.

Нагадаємо, 33-річний Анатолій Яцечко, якого ми знаємо під псевдонімом Анатолій Анатолич, одружений із колишньою прес-аташе Світлани Лободи Юлії Бойко. У липні 2011 року у пари народилася донька Аліса. 28 березня 2013 року у Анатолія та Юлії народилася друга дочка Лоліта. Щороку сім'я вирушає у далекі подорожі, до яких дівчатка вже звикли. Тепер малюки вже помітно підросли - Алісі вже шість з половиною років, а її сестричці Лоліті через пару місяців виповниться п'ять.


Думка редакції може збігатися з думкою автора статті.

Використання фото: П.4 ст.21 ЗУ "Про авторські та суміжні права - "Відтворення з метою висвітлення поточних подій засобами фотографії або кінематографії, публічне повідомлення або повідомлення творів, побачених або почутих під час таких подій, в обсязі, виправданому інформаційною метою. "

Телеграм канал

Редактор

Сподобалася стаття? Оцініть:
12345 (Поки що оцінок немає)
Завантаження ...
Поділитися:
Коментарі
  • На сайті
  • Відгуки у Facebook

Додати коментар

Вашу адресу email не буде опубліковано.

Наші проекти