Моя дитина – онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини чи підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Мій Дитина – портал успішних мам в Україні!
UA
RU
[artlabel id="5803"]
Новини

Чому чоловіки воліють стояти біля плити

0
На сайті Moirebenok.ua було проведено опитування, в якому взяло участь 464 заміжні жінки. Так, на запитання «Хто у вашій сім'ї стоїть біля плити»

На сайті Moirebenok.ua було проведено опитування, в якому взяло участь 464 заміжні жінки.

Так, на запитання «Хто у вашій сім'ї стоїть біля плити» майже половина (49%) з опитаних жінок готують виключно без чиєїсь допомоги. Проте 37% жінок розповіли, що готують разом із чоловіком, 11% учасниць зізналися, що в їхньому будинку готують інші члени сім'ї (свекруха, теща) і лише 3% з опитаних сказали, що у їхній сім'ї біля плити стоїть чоловік.

Результати цього опитування дозволяють зробити висновок, що в багатьох сім'ях приготування їжі не прийнято вважати виключно жіночим обов'язком. Багато працюючих чоловіків сьогодні самі не проти поекспериментувати на кухні і допомогти дружинам приготувати вечерю.

І така тенденція, швидше за все, зближує подружжя. Адже в процесі приготування їжі вони мають можливість поспілкуватись, обговорити якісь питання та просто розповісти один одному про події прожитого дня. Думка редакції може збігатися з думкою автора статті.

Використання фото: П.4 ст.21 ЗУ "Про авторські та суміжні права - "Відтворення з метою висвітлення поточних подій засобами фотографії чи кінематографії, публічне повідомлення або повідомлення творів, побачених чи почутих під час таких подій, в обсязі, виправданому інформаційною метою. "

Телеграм канал

Сподобалася стаття? Оцініть:
12345 (Поки що оцінок немає)
Завантаження ...
Коментарі
  • На сайті
  • Відгуки у Facebook

Додати коментар або відгук

Вашу адресу email не буде опубліковано. Обов'язкові поля позначені *

Наші проекти