Моя дитина – онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини чи підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Мій Дитина – портал успішних мам в Україні!
UA
RU
[artlabel id="60864"]
Новини

Чому Анджеліна Джолі втрачає вагу?

0
Голлівудська актриса Анджеліна Джолі дуже схудла за останні два роки. Анджеліну Джолі не раз називали самою спокусою
Анджеліна Джолі дуже схудла - фото

Анджеліна Джолі (фото: Facebook)

Голлівудська актриса Анджеліна Джолі дуже схудла за останні два роки.

Анджеліну Джолі не раз називали найпривабливішою і бажаною жінкою. Правильні риси обличчя та чудова постать актриси стали еталоном краси та жіночності для багатьох чоловіків у всьому світі. Але за останні роки мама шістьох дітей почала помітно скидати вагу. Зайва худорлявість Джолі, яка стала проявляється в останні два роки, турбує її колег та шанувальників.

У чому причина втрати ваги? Спочатку журналісти пояснювали це тим, що 39-річній акторці довелося пройти через дві операції — подвійну мастектомію та видалення яєчників. Ще одна версія схуднення — проблеми у стосунках із Бредом Піттом.

Але, як з'ясувалося, головна причина зовсім в іншому. Виявилося, що Джолі дуже співчувала та співчувала акторам, яким довелося обмежувати себе у харчуванні під час зйомок її картини «Незламаний». Про це в інтерв'ю розповів японський актор Міяві, який також був учасником цього проекту.


За словами актора, Анджеліна максимально включалася у процес зйомок і щодня була присутня на знімальному майданчику. Вона бачила, як актори обмежують себе в їжі, щоб здаватися більш переконливими у ролі ув'язнених, тому актриса сама практично нічого не їла.

Таке різке схуднення може погано вплинути на здоров'я Джолі, яка пережила дві складні операції. Виникає питання, чи варто жертвувати своїм здоров'ям заради співчуття колегам на знімальному майданчику?

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Анджеліна Джолі зізналася, що погано готує


Думка редакції може збігатися з думкою автора статті.

Використання фото: П.4 ст.21 ЗУ "Про авторські та суміжні права - "Відтворення з метою висвітлення поточних подій засобами фотографії чи кінематографії, публічне повідомлення або повідомлення творів, побачених чи почутих під час таких подій, в обсязі, виправданому інформаційною метою. "

Телеграм канал

Сподобалася стаття? Оцініть:
12345 (Поки що оцінок немає)
Завантаження ...
Коментарі
  • На сайті
  • Відгуки у Facebook

Додати коментар або відгук

Вашу адресу email не буде опубліковано. Обов'язкові поля позначені *

Наші проекти