Моя дитина - онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини або підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Моя Дитина – портал успішних мам в Україні!
[artlabel id="274216"]
Все буде УКРАЇНА!, Новини

Після двомісячної розлуки: Юрій Ткач з'єднався з донькою та дружиною

Old date:
Current date: 2022.08.11
New date: 2022.05.18
0
Український гуморист та актор Юрій Ткач після повномасштабного вторгнення РФ став на захист країни, вступивши до лав тероборони

Український гуморист та актер Юрій Ткач після повномасштабного вторгнення РФ став на захист країни, вступивши до лав тероборони ЗСУ. Останні два місяці він не бачив дружину та доньку. Нещодавно батьківщина з'єдналася та порадувала прихильників хитливим сімейним відео.

Відео дня: Юрій Ткач зустрівся з донькою та дружиною

Джерело: instagram.com/yuriy_tkach

Через напад росії, як і багато інших чоловіків, Юрій був змушений сховати дружину Вікторію та маленьку доньку Лізу у безпечному місці. Сам же він пішов захищати країну від окупантів у лавах територіальної оборони. Нарешті через два місяці він зміг поєднатися з рідними.




Так, у собі на сторінці в інстаграм Ткач поділився до сліз добрим роликом, на якому вперше після початку війни зустрічається з дружиною та донечкою. Судячи зі слів артиста у допису, воз'єднання триватиме недовго.

«Зустріч після двомісячної розлуки… Два дні разом і знову розставання на невизначену годину… Бережіть своїх близьких! Люблю вас, мої дівчатка», - підписав відео Юрій Ткач.


 

Переглянути цю публікацію в Instagram

 


Публікація від Юрій Ткач 🇺🇦 (@yuriy_tkach)

Поклонники актора залишилися у захваті від сімейного відео. У коментарях підписники зізналися, що ролик розчулив їх до сліз.


«Просто плачемо. Раді, що з вами все добре)))»; «Ну що ж ви робите, це ж до сліз!»; «Юро, дуже радіємо за вас, бережіть собі»; «Ну як без сліз на це дивитись? Будьте щасливі», «Як тремтливо. Сльози радості», «Оця рученька маленька, яка стисла футболку…це щось…».


Війна нагадала нам, як важливо цінувати шкірну мити з рідними людьми. Тому не дивно, що подібні відео викликають щемливі почуття. Бережіть собі!


Думка редакції може збігатися з думкою автора статті.

Використання фото: П.4 ст.21 ЗУ "Про авторські та суміжні права - "Відтворення з метою висвітлення поточних подій засобами фотографії або кінематографії, публічне повідомлення або повідомлення творів, побачених або почутих під час таких подій, в обсязі, виправданому інформаційною метою. "

Телеграм канал





Редактор

Сподобалася стаття? Оцініть:
12345 (Поки що оцінок немає)
Завантаження ...
Поділитися:
Коментарі
  • На сайті
  • Відгуки у Facebook

Додати коментар

Вашу адресу email не буде опубліковано.

Наші проекти
x