Моя дитина - онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини або підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Моя Дитина – портал успішних мам в Україні!
[artlabel id="273752"]
Все буде УКРАЇНА!, Новини

Піаніст Євген Хмара розповів, як він та його батьківщина звикають до нових реалій

Old date:
Current date: 2022.06.25
New date: 2022.04.28
0
Відомий український піаніст Євген Хмара поділився своєю історією, яка розпочалася для кожного з нас 24.02.2022. Ваші відчуття 24.02.2022, б

Відомий український піаніст Євген Хмара поділився своєю історією, яка розпочалася для кожного з нас 24.02.2022.

Піаніст Євген Хмара розповів

Ваші відчуття 24.02.2022, були готові, вірили, що почнеться війна?

Я думаю, що ніхто до кінця не вірив у те, що у 2022 році ми побачимо танки, які їздять містами, піхоту з автоматами в руках… .

Моя історія почалася о 5:13, коли я прокинувся від першого вибуху в Києві. Але враховуючи те, що весь інформаційний простір за тижні до війни був перенасичений інформацією про війну, я не спав нормально останній тиждень точно. Я постійно прокидався від будь-якого гуркоту на вулиці. То коли пролунав перший вибух, мені здалося, що мені здалося. Але за хвилину пролунав другий, я зрозумів, що почалося. Я підняв дружину і сказав, що маємо півгодини на збори. За голину ми були в автомобілі і спробували виїхати у західному напрямку, але на дорогах уже був колапс. Коли ми зупинилися в черговій пробці, то подумали, що найбільший ворог у будь-якій ситуації — це паніка, тому ми розвернулись і поїхали назад до Києва.

Так ми провели перші три дні війни у ​​Києві. Відсвяткували п'ятирічча нашого сина у бомбосховищі. На третій день увечері я ухвалив рішення виїхати з Києва. Ми поїхали у непопулярному напрямку на той час — Полтавська область. Дорогою біля Пирятину нам на зустріч почали їхати автомобілі по зустрічній смузі блимаючи фарами. Коли я зупинився спитати, що трапилося? Мені сказали, що попереду йде бій. Ми з'їхали з дороги в село і переждали якусь годину. Потім на дорозі за кілька кілометрів стояла вигорівша українська колона військової техніки, яку знищив російський гелікоптер.

Доїхавши до пункту призначення ми вирішили бути там, але за кілька днів пролунала інформація, що можуть перекривати мости через Дніпро і якщо війська продовжили б наступ лівобережжям України, то ми залишилися б у пастці. Тому ми вирушили до Олександрії. Приїхавши туди тієї ж ночі була ситуація в Енергодарі на атомній електростанції. Ми знаходилися всього за 150 км від неї, тому нас знову чекала дорога.

Дорога три дні та в 1300 км. Так ми доїхали до західної України. Вже другого дня я давав концерт на Львівському вокзалі для переселенців. Так ми здзвонилися з Іриною Федишин та дали разом 11 концертів. А загалом за годину війни, я виступив 23 рази. Це всі були благодійні концерти для військових, переселенців та дітей.

Піаніст Євген Хмара розповів

Як змінилося ваше життя та діяльність у новій реальності?

Я думаю, що немає людини в Україні, у якій би не змінилося життя за ці два місяці. Але є те, чого раніше не було в такому розумінні — це вдячність за життя. Сьогодні немає спортсменів, артистів чи політиків, ми всі сьогодні — Українці. І всі ми повинні бути частиною одного механізму, який чесний із собою та в першу чергу з Богом, протистоїть агресії врага під назвою «расія».

Як переживає війну ваша батьківщина, діти?

Усі звикають до нових реалій. Ми дітям розповідаємо всю правду. Вони знають, що у країні війна. Дітки незважаючи на свій маленький вік, дуже зібрані, дуже організовані. Іноді здається, що вони дорослі люди, але у маленьких тілах. Також ми чекаємо на поповнення у нашій батьківщині. Дуже хочеться, щоб світ настав раніше.

Які плани вашої батьківщини, на жаль, зірвала війна?

Я гадаю, що сьогодні про це недоречно говорити. Які у нас могли бути плани, коли ми сьогодні спостерігаємо як розтрілюється, гвалтується мирне населення? Коли стільки знищеного житла у людей? Життя розділилося на два відрізки, і частина життя до війни це вже минуле.

Піаніст Євген Хмара розповів

Українським сім'ям доводиться пристосовуватись до нової жахливої ​​реальності. Як пояснити те, що відбувається дітям?

Я думаю, що діти повинні знати правду. Вони повинні знати, що таке Росія. Я не хочу, щоб діти говорили російською мовою. Але в той же час ми повинні зрощувати любов та світло в наших дітях. Чи не агресію. Якщо ми зможемо це зробити, нас чекає унікальне світле майбутнє, де ніколи не повториться те, що ми переживаємо сьогодні.

Де брати сили, щоб витримати та підтримати дітей?

Треба шукати опору. Формула насправді є, але потрібно усвідомити її на клітковому рівні. Є вищі сили - Бог! А ми його частина! Навіть коли ми позбавляємось одні, ми ніколи не одні.

Плани, мрії, надії: що робитимете після нашої победи?

Робитимемо все, щоб відбудовувати Україну у всіх планах. Я знаю, що ми здолаємо. Я знаю, що Україна буде абсолютно іншою країною. І нам справді буде завидувати весь світ! Ми найхрабріший та найпрекрасніший народ у Світі!


Думка редакції може збігатися з думкою автора статті.

Використання фото: П.4 ст.21 ЗУ "Про авторські та суміжні права - "Відтворення з метою висвітлення поточних подій засобами фотографії або кінематографії, публічне повідомлення або повідомлення творів, побачених або почутих під час таких подій, в обсязі, виправданому інформаційною метою. "

Телеграм канал

Редактор

Сподобалася стаття? Оцініть:
12345 (Поки що оцінок немає)
Завантаження ...
Поділитися:
Коментарі
  • На сайті
  • Відгуки у Facebook

Додати коментар

Вашу адресу email не буде опубліковано.

Наші проекти
x