Моя дитина - онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини або підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Моя Дитина – портал успішних мам в Україні!
[artlabel id="196212"]
Новини

Перша зустріч: Єва Лонгорія познайомила сина з Вікторією Бекхем

Old date:
Current date: 2022.05.24
New date: 2018.09.29
0
Актриса Єва Лонгорія свого малюка не лише не приховує, але із задоволенням показує, як проводить із ним час. Так днями Е

Актриса Єва Лонгорія свого малюка не лише не приховує, але із задоволенням показує, як проводить із ним час.

Єва Лонгорія

Джерело: instagram @evalongoria

Так днями Єва Лонгорія зустрілася зі своєю давньою подругою та багатодітною мамою Вікторією Бекхем. Фото знайомства 3-місячного Сантьяго і тітоньки Вікі, та виклала в Інстаграм, чим неймовірно зворушила шанувальників обох подружок.
Єва Лонгорія та Вікторія Бекхем

Джерело: instagram @victoriabeckham

Нарешті, довгоочікувана зустріч із Санті! Я закохалась!! X так багато поцілунків @evalongoria та Пепе !!! xxx Люблю вас обох і неймовірно за вас щаслива!

Єва Лонгорія із сином

Джерело: instagram @evalongoria

Раніше Єва здивувала своїх шанувальників фото з іншою близькою подругою, пуерто-ріканською співачкою, актрисою та сценаристом Розаліном Санчесом. Розалін 45 років, вона мама досвідчена і дуже допомагала Єві під час вагітності та спочатку з малюком. У Розалін двоє діток – 10-місячний син Ділан 6-річна донька Себелла.


Джерело: instagram @evalongoria

Єва Лонгорія народила свого первістка 19 червня в елітній лос-анджелеській клініці Cedars-Sinai Medical Center, а вже через півтора місяці вийшла на червону доріжку. Приводом стала прем'єра фільму "Собачі дні", де акторка виконала одну з головних ролей.

 


Джерело: instagram @evalongoria

Нагадаємо, 43-річна американська актриса Єва Лонгорія, відома нам за роллю Габріель Соліс у серіалі «Відчайдушні домогосподарки», вийшла заміж за мексиканського бізнесмена Хосе Антоніо Бастона (Пепе, як називають його близькі) у травні 2016-го після трьох років спільного життя.


Якщо для Єви Сантьяго перша дитина, то Пепе вже має трьох дорослих дітей від попереднього шлюбу.


Думка редакції може збігатися з думкою автора статті.

Використання фото: П.4 ст.21 ЗУ "Про авторські та суміжні права - "Відтворення з метою висвітлення поточних подій засобами фотографії або кінематографії, публічне повідомлення або повідомлення творів, побачених або почутих під час таких подій, в обсязі, виправданому інформаційною метою. "

Телеграм канал

Редактор

Сподобалася стаття? Оцініть:
12345 (Поки що оцінок немає)
Завантаження ...
Поділитися:
Коментарі
  • На сайті
  • Відгуки у Facebook

Додати коментар

Вашу адресу email не буде опубліковано.

Наші проекти
x